NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Recenzie

5-dňová diéta Express diet recenzia + skúsenosti

Zdieľať

Túžite po zmene, chcete vyzerať a hlavne cítiť sa lepšie. V ceste za vašim cieľom vám však stojí fakt, že neviete ako na to. Nevešajte hlavu. Dnes naše recenzie obohatíme o ďalší zaujímavý produkt, ktorý ponúka jedinečný spôsob ako najlepšie vyštartovať na cestu za vysnívanou postavou.

5-dňovou Express diétou, vašim expresom do menších veľkostí, to pôjde určite ľahšie. Ako to už býva zvykom, tak v závere článku prinášame naše celkové hodnotenie, podľa ktorého vyhotovujeme aj veľké porovnanie.

5-dňová Express diéta a recenzie na ňu vrátane skúseností od zákazníkov.

5-dňová proteínová diéta Express Diet

Zdravý životný štýl sa môže zdať na prvý pohľad náročný. Hlavne keď neviete ako začať. Problém „čo si dať na tanier“ efektívne vyrieši práve 5-dňová Express diéta, ktorá spočíva v úplnej náhrade stravy. Pokiaľ stále neveríte, že zredukovať váhu sa dá za menej ako 1 týždeň, určite vás vyvedieme z omylu nasledujúcou recenziou a skúsenosťami zákazníkov.

Ako diéta funguje?

Jednoducho, pretože vy sa nemusíte starať o nič iné ako o konzumáciu obsahu balíčka podľa jedinečného stravovacieho programu. Áno, presne tak. Chudnete jedením, nie hladovaním, preto je táto proteínová rýchla diéta taká obľúbená. Na rozdiel od tých zložených z jednostranných potravín, 5-dňová proteínová diéta Express Diet poskytuje všetky dôležité živiny a minerály, ktoré vaše telo potrebuje. A to v rýchlych, rozmanitých a chutných jedlách. Navyše, nemusíte sa obávať jojo efektu po prechode na normálnu zdravú stravu.

V čom 5-dňová diéta spočíva?

V naplánovanom jedálničku, kvôli ktorému však nepotrebuje hľadať komplikované recepty a stráviť hodiny v kuchyni či posilňovni. Balenie totiž obsahuje 4 proteínové jedlá, ktoré zahŕňajú základné a pre telo nevyhnutné látky ako pri bežnej strave. Stravovací koncept je teda profesionálne prispôsobený na redukciu váhy, takže chudnete zdravo, bez dohľadu odborníkov a hlavne bez vedľajších efektov (žiadne nepríjemne vyrážky a pod.).

Aký je obsah balenia?

Prečítajte si naše recenzie a pozrite sa na obsah balenia 5-dňovej diéty.

Po objednaní 5-dňovej Express diéty na stránke oficiálneho predajcu sa vám do rúk dostane kufrík obsahujúci 20 hyperproteínových jedál: 4 chody na každý deň. Všetky z nich majú nízky obsah kilojaulov, tukov a sacharidov, takže viac nemusíte rátať kalórie. Sú obohatené o vlákninu, vysoký podiel kvalitných rastlinných a mliečnych bielkovín. Po skonzumovaní týchto pokrmov si môžete byť istí, že ste primerane pokryli potrebnú dennú dávku energie a výživných látok.

Chcete vyskúšať expresnú 5-dňovú diétu a schudnúť?

Objednajte si Váš kufrík s 20 jedlami od oficiálneho slovenského predajcu za 59€ a zredukujte svoju váhu bez jojo efektu už za niekoľko dní! Skvelá možnosť ako na poslednú chvíľu schudnúť do plesu, plaviek alebo svadby!

 

Balenie 5-dňovej diéty obsahuje:

5- krát Ovsená kaša Express Diet – Raňajky majú byť najsýtejším jedlom dňa. Po prebudení vám dodajú energiu na celé dopoludnie ovsené kaše s ovocím rôznych druhov. Vanilkovo-malinová (2-krát) vám osladí rána nie len skvelou chuťou, ale aj vôňou a to za pár sekúnd. Neodolateľný pôžitok z kombinácie škorice a jablka si môžete užiť hneď 3-krát.

8-krát Polievka Express Diet – Krémová konzistencia a vynikajúca chuť polievok troch rôznych druhov bude vypĺňať vaše obedy a večere. Z jedného balenia pripravíte plný tanier hustej polievky, ktorá zasýti váš žalúdok bez lepku či pridaného glutamanu. Všetky balenia sú ochutené prírodnými ochucovadlami. Paradajková (2-krát) vás napríklad osvieži bazalkou a oreganom. Syrová (3-krát) okrem syru dopraje vašim chuťovým bunkám aj cibuľku, mrkvu, papriku, petržlen a čierne korenie. Pokiaľ máte radi huby, určite si obľúbite šampiňónovú (3-krát).

2-krát Prívarok Express Diet – Špargľový prívarok je kombináciou zdravého a chutného jedla. A vy si ho behom 5 minút môžete prostredníctvom tejto diéty dopriať hneď 2-krát. O skvelý pôžitok sa tentokrát postará okrem špargle aj mrkva, cibuľka, pór, petržlen, čierne korenie a kurkuma. Taktiež obsahuje smotanu a rastlinné bielkoviny z hrášku a sóje.

3-krát Koktejl Express Diet – Zahnať chuť na sladké môžete s tradičným čokoládovým koktejlom s kúskami malín, ktorého množstvo a hustotu si môžete prispôsobiť podľa potrieb a tak si dopriať skvelý dezert či výživnú desiatu.

2-krát Smoothie Express Diet – Ak sa potrebujete dobiť energiou rýchlo a zdravo, určite majte po ruke osviežujúci jahodový smoothie s kúskami sladučkých jahôd.

Celkom teda 20 jedál, čo znamená, že 1 jedlo vás vyjde menej ako 3 eurá!

Dávkovanie, užívanie a príprava jedál5-dňová proteínová diéta s názvom Express diet a jej logo.

Dávkovanie si môžete prispôsobiť podľa svojich vlastných potrieb. My vám prinášame 3 rôzne typy užívania:

1. Expresné

Plánu sa držíte striktne a počas celého dňa prijímate len 4 jedlá zo sady – ovsená kaša na raňajky, slané varianty na obed a večeru a jeden sladký kedykoľvek počas dňa. Ak okrem týchto jedál neskonzumujete ďalšie potraviny, máte zaručený denný príjem 580 kcal.

Tento typ diéty je možné držať aj dlhšie ako 5 dní, pod podmienkou neprerušovania procesu ketózy príjmom ďalších sacharidov. Najlepšie spravíte, keď budete slané jedlá striedať so sladkými, tak zaistíte svojmu telu stálu hladinu sodíka. Aj napriek tomu, že nepociťujete hlad, nevynechávajte jedlá. Množstvo látok je profesionálne vyvážené pre zdravé chudnutie. Bez lekárskeho dohľadu tento diétny program neodporúčame užívať dlhšie ako 3 týždne.

2. Pohodlné

Pri tomto type ide len o čiastočnú náhradu stravy. Popri konzumácii 2-3 porcií z 5-dňovej ketogénnej diéty si doprajete 1 – 2 bežné jedlá denne. Tie by mali byť s vysokým obsahom bielkovín a samozrejme čerstvou zeleninou. Podľa odporúčania programu sú to najmä ryby, chudé kuracie mäso, tofu a druhy zeleniny s nízkym množstvom sacharidov – paradajky, brokolica, artičoky, kaleráb, pór, kapusta, šampiňóny, uhorka, cuketa, tekvica, reďkvička, špargľa, špenát, čínska kapusta, čakanka či fazuľová zelenina.

3. Dlhodobé

Pre dosiahnutie trvalých výsledkov musíte prejsť zdravým chudnutím pozostávajúcim zo 4 fáz:

 1. Prvých 21 dní váš jedálniček pozostáva výhradne zo štyroch jedál programu Express Diet denne.
 2. Počas dňa konzumujte 3 jedlá 5-dňovej diéty a jedno obsahujúce odporúčané potraviny. Do tretej fázy vstúpte, keď váha zaznamená vami požadovaný úbytok kilogramov.
 3. Denne si doprajte 2 jedlá z kufríka a 2 jedlá z vyššie spomínaného plánu.
 4. V ďalšej fáze postupne presedlávajte na normálnu stravu – jedzte jedno jedlo Express Diet denne a 3 klasické.

Nezabúdajte, že na to, aby ste nenabrali naspäť úspešne zhodené kilogramy, nemôžete praktizovať staré zlé stravovacie návyky, ale viesť zdravý životný štýl.

5-dňová diéta Express diet skúsenosti zákazníkov

Fórum čo fórum sa rozoberá nielen cena ale aj skúsenosti a názory na 5-dňovú diétu. Niektoré názory sa rozchádzajú, iné zasa schádzajú. My sme pre vás vybrali 3 zaujímavé hodnotenia a recenzie od ľudí, ktorí 5-dňovú diétu skutočne vyskúšali. Taktiež vás chceme vyzvať k tomu, aby ste nám do komentára napísali váš názor a prípadne vaše osobné skúsenosti.

Ľuba, 38 rokov:

Nie som fanúšičkou sáčkových polievok a podobne, ale 5-dňová diéta od Express diet ma dostala. Potrebovala som schudnúť 4 kilá pred stužkovou slávnosťou mojej dcéry a vyšlo to! Malé mínus dávam za chuť polievok, ktoré mi veľmi nechutili – ináč to bolo fajn.

Michaela, 24 rokov:

5-dňovú proteínovú diétu som užívala celú počas 2 týždňov a v podstate som si ňou vypĺňala moje jedlá na internáte. Popri tom ako som chodila na jumping som schudla 6 kg. Najviac mi chutil jahodový smoothie.

Martina, 29 rokov:

Momentálne ešte stále užívam 5-dňovú diétu, ale mám mierne zmiešané pocity. Určite som neschudla za 5 dní, ale až po asi 8 dňoch “pohodlného” užívania som zaznamenala prvé výsledky. Celkom som schudla 7 kilogramov za 3 týždne.

Komu 5-dňovú diétu odporúčame?Express diéta alebo ak chcete 5 dňová bielkovinová diéta.

5-dňová diéta je zdá sa vhodná pre ľudí, ktorí potrebujú svoj jedálniček doplniť a obohatiť o jedlá s nízkym obsahom tukov a sacharidov. Odporúčame ju najmä v prípade, že potrebujete schudnúť čo najskôr, napríklad do svadby či plesu. Podobnú skúsenosť mala aj pani Ľubica, ktorá potrebovala zhodiť do šiat pred stužkovou svojej dcéry.

Každopádne nie je to len o prípravkoch na chudnutie. Je dobré podporiť metabolizmus alebo si ho dať dokopy podobnými jedlami, no nezabúdajte na pestrú výživu a stravu aj po skončení užívania. Tá je základným kameňom celého vášho zdravia.

Výhody:

 • prvé zhodené kilá už do 5 dní
 • diéta bez zbytočného hladovania
 • až 20 kvalitných a pestrých jedál
 • veľmi nízky obsah sacharidov a tukov
 • diéta bez jo-jo efektu

Nevýhody:

 • pomerne vysoká cena (cca 3€ za 1 jedlo)
 • nemusia vám chutiť všetky jedlá
5-dňová diéta Express diet recenzia + skúsenosti
4.7 (94.67%) 15 hlasov
Marika Čierniková

8 rokov sa venujem fitness modelingu. Zdravá a vyvážená strava je podľa mňa pri cvičení i chudnutí najdôležitejšia. Snažím sa zdieľať svoje skúsenosti a poradiť každému, kto sa nevie vymaniť z nekonečného blúdneho kruhu. Okrem cvičenia rada cestujem a pečiem chutno-zdravé dobroty. :-)

 • 1

Sleduj náš Instagram