NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Príbehy a skúsenosti

A. Hurychová schudla vo Svete zdravia až 57 kg!

Zdieľať

Vážiť 137,5 kg a dostať sa na nádherné číslo 80,4 kg znie ako rozprávka alebo science fiction. V prípade pani Anety Hurychovej sa však sen stal skutočnosťou a vďaka výživovému poradenstvu dokázala schudnúť neuveriteľných 57 kilogramov!

Recenzia na Svet zdravia od zákazníčky Anety Hurychovej.

V minulosti sme vám už predstavili Svet zdravia a napísali aj rôzne recenzie a príbehy, no teraz sme sa rozhodli uverejniť pôvodnú “spoveď” An ety Hurychovej, ktorá prešla obrovskou zmenou. Ale už dosť písania, prečítajte si ako popisuje svoju zmenu ona sama.

Moje skúsenosti a úspechy vo Svete zdravia

Krásny dobrý deň prajem všetkým čitateľom!

Touto cestou by som sa s vami chcela podeliť o môj príbeh vo Svete zdravia. Celé sa to začalo v apríli 2014, keď som sa po Veľkej noci postavila na váhu a pribrala ďalšie 4 kilá. Nechápala som z čoho. Zverila som sa s tým mojej mamine, ktorá mi na to povedala: “Už som ti raz povedala, že máš vyskúšať toho doktora Fořta“. To ma veru nahnevalo, žiadne zľutovanie. Veď som chudák – pozriem na jedlo a priberám.

Trocha som si poplakala a z trucu som vyhľadala viac informácii o Svete zdravia, aby som videla čo na tom mama vlastne vidí. Začítala som sa, neverila som vlastným očiam a len krútila hlavou nad úspešnými príbehmi iných ľudí. Je to vôbec možné? Pomôže to aj mne? Veď je to len 7,9€! Nabrala som odvahu, vyplnila som objednávkový formulár a čakala.

Deň D

Iva Dryáková je výživový špecialista vo svete zdravia, ktorá pomohla schudnúť mnohým klientom.

Iva Dryáková, špecialistka

Na druhý deň sa mi ozvala, dnes už moja milovaná výživová odborníčka, pani Iva Dryáková. Už počas telefonátu som z jej hlasu cítila, že budem naozaj v dobrých rukách. Môj veľký deň D nastal 30.4.2014, kedy som prišla na prvú konzultáciu, prvé merania a prvé váženie.

K tomuto dátumu som vážila presne 137,5 kg. Hrôza. Naozaj katastrofa. Dostala som prvých niekoľko rád. Začať poriadne raňajkovať, zlepšiť pitný režim a jesť po 3 hodinách. Druhá konzultácia bola 13.5.2014 pričom váha šla dole o 4 kilá. Na druhej konzultácii som sa dohodla na polročnom programe, obdržala typologický jedálniček a moje dobrodružstvo mohlo začať!

Ručička na váhe šla nižšie asi každý deň, stačilo len pár zmien. Zlepšiť svoje stravovacie návyky a pridať trocha pohybu. Oprášila som aj môj starý rotoped a ani stravovanie mi už nerobí najmenší problém. Každý večer si pripravujem jedlo na nasledujúci deň do krabičiek, nech mám kvalitnú stravu aj počas práce. Zdravý životný štýl sa jednoducho stal mojim novým koníčkom. 🙂

TIP: Zmeňte svoj život ako Aneta a objednajte sa na konzultáciu do Sveta zdravia.

Dokonca som sa od septembra dala na pilates. Najlepší pocit a najväčšou odmenou je to, že si ľudia všímajú nielen fakt, že som razantne schudla, ale aj to, že som viac šťastnejšia a energickejšia. Najviac sily mi dodáva moja rodinka, kolegovia v práci, ktorí mi veľmi fandia a v mojich snahách ma stále plne ma podporujú. Zabudnúť nesmiem ani na výživovú poradkyňu p. Ivanu Dryákovú. Tá mi bola skutočne veľkou oporou.

Výsledok k 15.12.2014 bol ohromujúci – schudla som 38,1 kg. Ale to nie je všetko. Fotka nižšie je z júna 2015, kedy som dala dolu ešte ďalších 11 kg! Nie je to úžasné?

Výsledok pani Anety, ktorá vo svete zdravia zhodila poriadnu dávku kilogramov.

Anete sa podarilo schudnúť celkom 57,1 kg.

Mail klientky z 5.8.2015

Na záver ešte prikladáme e-mail získaný od samotnej výživovej odborníčky, ktorá mala Anetu Hurychovú na starosť.

Dobrý deň!

S týmto sa musím s Vami podeliť. Dnes ma stretla po roku jedna policajtka a bola zo mňa v šoku. Včera som inšpirovala dokonca jednu pani, ktorá taktiež od mája navštevuje Svet zdravia. Veľmi ma to motivuje a nabíja. Neviem si ani len predstaviť, že by som ešte žila ináč. A fakt, že sa s Vami môžem prísť porozprávať kedykoľvek osobne alebo telefonicky, je skvelý. Patrí Vám ešte jedno veľké ĎAKUJEM. Som šťastný, že ste to bola Vy, kto mi pomohol stať sa novou a inou Anetou.

Majte sa krásne a teším sa na ďalšie váženie, ktoré by som chcela naplánovať na koniec augusta.

Aneta

Chcete aj vy zmeniť svoj život a schudnúť?

Objednajte sa podobne ako Aneta Hurychová na konzultáciu do Sveta zdravia, ktorá stojí len 7,90€. Okrem pomoci a rád získate jedálniček na mieru, ktorý bude zostavený na základe vyšetrení a meraní.

A. Hurychová schudla vo Svete zdravia až 57 kg!
5 (100%) 6 hlasov
Marika Čierniková

8 rokov sa venujem fitness modelingu. Zdravá a vyvážená strava je podľa mňa pri cvičení i chudnutí najdôležitejšia. Snažím sa zdieľať svoje skúsenosti a poradiť každému, kto sa nevie vymaniť z nekonečného blúdneho kruhu. Okrem cvičenia rada cestujem a pečiem chutno-zdravé dobroty. :-)

  • 1

Sleduj náš Instagram