NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Detoxikácia Recenzie

Alkalio recenzia a skúsenosti

Zdieľať

Ospalosť, únava a nedostatok energie. Pokiaľ sú vám viac než dobre známe, vedzte, že niečo nie je v poriadku. Podceňovanie týchto príznakov môže mať totižto vážne následky. Žiadny človek nie je tak zdravý, aby si mohol dovoliť pravidelné vyčerpanie svojho organizmu. Ako teda proti nemu bojovať?

Prečítajte si recenzie na Alkalio a naše hodnotenie.

Recenzia Alkalio

Účinnou zbraňou sú prírodné produkty Alkalio vyvinuté na Slovensku. Dnes teda rozšírime naše recenzie a hodnotenia prípravkov na chudnutie o recenziu z novej rady týchto výživových doplnkov na posilnenie imunity.

Poďme sa spolu dozvedieť, aké zloženie, dávkovanie a najmä účinky kapsúl ALKALIO ponúka našim prepracovaným telám. Na konci článku, ako obvykle, prinášame niekoľko skúsenosti od zákazníkov, ktorí už Alkalio vyskúšali. Váš názor môžete vyjadriť aj vy v komentári pod recenziou.

Prečo práve ALKALIO?Logo firmy Alkalio, ktorá predáva doplnok výživy.

Pretože náš organizmus potrebuje pre správne fungovanie veľa živín a minerálnych látok. A nie len tých. Zoznam vitamínov, enzýmov a makroživín, ktoré sa starajú o biochemické procesy v tele je takmer nekončiaci.

Avšak, pri ich nedostatku sa objavujú nepríjemné príznaky ako únava a ospalosť počas dňa či bolesti hlavy. Za všetko môžu zlé stravovacie návyky, nesprávne zloženie jedál, nekvalitné potraviny či jednotvárny jedálniček.

Trápi Vás oslabená imunita alebo rozhádzaný metabolizmus?

Pretože výrazne posilňuje organizmus

Zanedbané zdravie a nesprávny životný štýl spôsobí hneď rad problémov. Oslabený imunitný systém sa totiž nedokáže brániť proti baktériám a vírusom, ktoré spôsobujú choroby, zápaly, či infekcie. Je to komplex mechanizmov spĺňajúci funkciu brnenia proti vonkajším i vnútorným vplyvom prostredia.

Posilnenie imunitného systému je preto najlepšou prevenciou proti chorobám. Pravidelným prijímaním potrebných látok, ktoré zabezpečujú správny chod organizmu, podporíte svoje telesné funkcie i reakcie a zvýšite aj obranyschopnosť.

ALKALIO obsahuje hneď niekoľko efektívnych vitamínov a minerálov, ktoré stabilizujú váš imunitný systém. Patria medzi ne:

 • Vitamín B12, ktorý chýba najmä vegetariánom a vegánom, keďže pochádza zo živočíšnych zdrojov. Jeho nedostatok sa prejavuje malátnosťou, často tŕpnucimi končatinami a v najhorších prípadoch degeneráciou nervového systému, ku ktorého správnemu fungovaniu vitamín B12 prispieva rovnako ako k psychickej pohode.
 • Vitamín C, známy aj pod názvom kyselina askorbová, je neodmysliteľný antioxidant nachádzajúci sa bežne v ovocí a zelenine. Nedostatok konzumácie čerstvých plodov sa odzrkadlí v prvom rade na poklesnutej hladine vašej energie, citlivosti na infekcie a zápaly ďasien. Dôležitý je najmä pri vstrebávaní železa do krvi, tvorbe kolagénu a efektivite chrupaviek. Lieči cievy, pokožku, ďasná a zuby. Jeho dávkovanie však musí byť pravidelné a primerané, pretože sa rýchlo vylučuje močom a toho sú si pri výrobe ALKALIO naozaj dobre vedomí.
 • Draslík, je pre naše telo nevyhnutná esenciálna minerálna látka čo sa biochemických procesov týka. Jeho nedostatok poškodzuje nervovú a svalovú činnosť, srdce a krvný tlak. Tablety ALKALIO obsahujú draslík hneď v dvoch podobách – citrónan draselný a uhličitan draselný.
 • Vitamín B6, je z radu vitamínov B komplex, rozpustný vo vode. Jeho úbytok sa môže podpísať na psychike. Sklony k depresii či zmätenosti váš už trápiť nebudú. Naopak. Nabudí váš organizmus, tvorbu červených krviniek, zabráni únave a vyčerpaniu.
 • Meď, kapsuly obsahujú vo forme glukónanu meďnatého, ktorý sa postará o zdravé, lesklé a farebné vlasy a pigmentáciu pokožky.

Pretože podporuje aj metabolizmus

Látková premena je pre naše telo životne dôležitým procesom. Vstrebávaním živín sa tvoria molekuly adenosin trifosfátu (ATP), ktoré sú využívané bunkami nášho organizmu, pretože sú bohaté na energiu. Ak sa cítite často unavený, váš metabolizmus pravdepodobne nemá dostatok vitamínov a minerálov pre efektívnu látkovú premenu.

Metabolizmus je súbor všetkých biochemických zmien a reakcií v tele. Jeho správne fungovanie je nevyhnutné pre fyzickú ale aj psychickú pohodu.

ALKALIO ponúka rad látok s pozitívnymi účinkami. Váš metabolizmus podporia:

 • Horčík, ktorý je minerálnou látkou obsiahnutou v kostiach, zuboch, svaloch a svalových vláknách. Pocit slabosti a kŕče sú len stelesnením jeho nedostatku. Nepodceňovať príjem horčíka a vápnika by mali najmä fyzicky aktívni ľudia.
 • Vápnik sa nachádza na rovnakých miestach ako horčík. Jeho úbytkom sa vystavujete riziku vzniku osteoporózy či náchylnosti na zlomeniny. Naopak, jeho pravidelným prijímaním podporíte správne fungovanie svalov.
 • Biotín, prispieva k správnej funkcii nervového systému, ale jeho nedostatok, aj keď zriedkavý, sa prejavuje dermatídou alebo vypadávaním vlasov.
 • Riboflavín, je tiež zo skupiny B rozpustných vitamínov vo vode. Jeho prítomnosť spôsobuje žlté zafarbenie moču. Naopak, zanedbanie príjmu vitamínu B2, ako sa riboflavín nazýva, sa odzrkadlí na stave ústnej sliznice. Kutíky na perách, zápaly kože a začervenané oči môžete vyliečiť práve ním.
 • Niacín, doplňujúci vo vode rozpustné vitamíny, sa volá aj protipellagrový vitamín. Pellagra je choroba vyvolaná jeho nedostatkom. Trápiť vás môže únava a sklony k depresii. Nie však počas užívania ALKALIO.
 • Vitamín B6, uzatvára vitamíny B komplex obsiahnuté v týchto produktoch. Pyridoxín, ako sa odborne opisuje, je skvelým pomocníkom pri vyčerpaní, depresii a tvorbe červených krviniek.
 • Molybdén, si náš organizmus nedokáže sám vytvoriť. Je to esenciálny prvok, ktorý musí byť prijímaný stravou nato, aby prispieval k efektívnej látkovej premene sírnych aminokyselín.

Chcete posilniť imunitu, telo a podporiť svoj metabolizmus?

Objednajte si prípravok ALKALIO obsahujúci nespočetné množstvo látok, ktoré sú pre správne fungovanie ľudského organizmu životne dôležité.

 

Kompletné zloženie ALKALIO

Síce sme vám predstavili naozaj veľké množstvo vitamínov a minerálov, ktoré sú obsiahnuté v každej jednej kapsule ALKALIO, ešte ani zďaleka nekončíme. Kompletný zoznam doplňujú ďalšie tri zložky, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou nového zdravého životného štýlu. O ich pozitívnych účinkoch na organizmus sa v poslednej dobe hovorí čoraz viac. Tu sú:

Zelený jačmeň

Zelený alebo ak chcete mladý jačmeň obsahuje aj prípravok Alkalio.

Alkalio obsahuje aj zelený jačmeň.

Ak vaše okolie tvoria ľudia seriózne zaoberajúci sa zdravou výživou, určite ste už o tomto čisto prírodnom poklade skrývajúcom nesmierne množstvo živín počuli. Ak nie, spolu s ALKALIO vám prezradíme jeho tajomstvo.

Mladý jačmeň pozostáva z rôznych nutrične bohatých, aktívnych a hodnotných látok – počínajúc vitamínmi, cez minerály, bielkoviny, aminokyseliny, končiac rastlinnými enzýmami. Je to komplexný prírodný liek, ktorí napomáha telu regenerovať a zefektívniť jeho funkcie.

Preukázaný účinok má na kožné problémy, cukrovku, nadváhu či respektíve spaľovanie tukov pri chudnutí, anémiu, tráviace ťažkosti ako je zápcha, srdcovo-cievne ochorenia, alergie či dokonca rakovinu.

Alkalio spracúva jačmeň tou najmodernejšou technológiou, vďaka čomu má v prirodzenom zložení vysokú koncentráciu.

Chlorella

Alkalio tablety obsahujú aj významnú riasu chlorella.

Chlorella nemôže chýbať.

Zhrnúť v krátkosti účinky tejto sladkovodnej riasy tiež nebude jednoduché, pretože ich je naozaj veľa. Skladá sa z jednej bunky, v ktorej je obsiahnutá celá biomasa živého organizmu. Za svoju sýto zelenú farbu vďačí najvyššiemu obsahu chlorofylu spomedzi všetkých zelených rastlín.

Obsahuje všetkých 8 aminokyselín nevyhnutných pre život. O vitamínoch, mineráloch, mastných kyselinách a vláknine ani nehovoriac. Ruku na srdce, povedali by ste, že jednobunková riasa môže mať dokonalú výživovú hodnotu? A k tomu pôsobí na ľudský organizmus bez akýchkoľvek nežiadúcich účinkov. Nie nadarmo sa hovorí, že príroda je mocný čarodej.

Účinky tohto komplexného zdroja živín sa odzrkadlia na posilnenom imunitnom systéme, zvýšenej úrovni črevnej mikroflóry či lepšom trávení. Chlorella dokonca lieči žalúdočné vredy a koliku.

Znižuje cholesterol, chráni proti srdcovo-cievnych chorobám, stimuluje obnovu a rast tkanív. Rovnako ako zelený jačmeň, aj ona svojimi efektívnymi detoxikačnými schopnosťami zbavuje naše telá jedovatých splodín a tak pomáha bojovať proti rakovine.

V kapsuliach Alkalio má nezameniteľné zastúpenie, aby dodala organizmu dôležité živiny v prirodzenej forme a vo vyváženom pomere.

Extrakt zo zeleného čaju

Alkalio obsahuje aj extrakt zo zeleného čaju a lístočkov.

Látky z čaju sú samozrejmosťou.

O niečo známejší, no nie menej účinný je aj výťažok zo zelených lístkov čínskych a japonských čajovníkov, kde korene konzumácie práve tohto druhu čaju siahajú viac než 4 000 rokov dozadu. Silu tejto rastliny poznali a šírili naši predkovia v svojich kultúrach tisícročia dozadu, prečo teda nevyužiť tieto poznatky v každodennom živote práve teraz?

Listy čajovníka obsahujú enzými, aminokyseliny, lipidy, steroly, minerálne látky a najdôležitejšie flavonoidy a polyfenoly. Účinky týchto látok boli podrobené mnohým vedeckým štúdiám a ich silu môžete okúsiť taktiež, spolu s ostatnými pozitívnymi zložkami tabletiek ALKALIO.

Alkalio testovanie

ALKALIO ponúka svoje produkty vo forme kapsúl rozpustných vo vode. Pri testovaní a porovnaní s minerálnymi, pramenitými a sladenými vodami, ktoré majú kyslé pH, má ALKALIO pH čisto zásadité.

Toto zistenie len potvrdzuje fakt, že kapsuly ALKALIO sú naozaj zdraviu prospešné a neprekysľujú náš organizmus. Práve naopak. Pomáhajú udržiavať telu stabilné pH vnútorného prostredia.

Avšak, v prípade ochorenia na cukrovku alebo užívania liekov pri iných ochoreniach, užívanie kapsúl ALKALIO konzultujte s vašim lekárom. Taktiež je nevhodné pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.

Alkalio cena a typy baleniaCena Alkalio a kompletná recenzia prípravku.

ALKALIO ponúka hneď niekoľko typov balení v troch rôznych cenových úrovniach.

Jedno balenie doplnku ALKALIO pre doplnenie vitamínov a minerálnych látok, ktoré vydrží pri predpísanom dávkovaní 10 dní, pri nižšom viac ako 2 týždne. Obsahuje 90 kapsúl za cenu 29 eur.

 • ALKALIO EXTRA PACK

Oplatí sa v prípade potreby doplnenia vyššieho množstva živín v podobe balenia 2 kusov. V tomto prípade ušetríte 10% a za 49 eur svojmu telu doprajete 3 týždne intenzívneho, alebo viac ako mesiac normálneho dávkovania, v podobe až 180 kapsúl zdravia a posilnenej imunity.

 • ALKALIO MAXI PACK

Je najväčšie a zároveň najekonomickejšie balenie produktu ALKALIO, ktoré sa momentálne dá objednať. Tento variant vám vydrží v intervale 1 – 3 mesiace podľa zvoleného dávkovania, a pritom s 20% zľavou.

Chcete vyskúšať ALKALIO?

Objednajte si prípravok ALKALIO od oficiálneho slovenského predajcu len za 29 €. Získate až 90 kapsúl, ktoré vám pomôžu posilniť telo i metabolizmus.

 

Alkalio recenzie a skúsenosti od zákazníkov

Vynikajúci produkt, odporúčam ho každému, sám som ho vyskúšal na vlastnej koži. Vrelo odporúčam!

pán Štefan z Rožňavy.

„Alkalio by som odporúčala všetkým tým, ktorí bojujú s oslabenou imunitou, trávením, ale aj únavou a inými problémami. Navyše, ide o 100% prírodný výrobok, ktorý telu nemôže uškodiť, môže iba pomôcť.“

pani Simonka Žigová, redaktorka KAMzaKRÁSOU.sk

Naše hodnotenie prípravku Alkalio:

Alkalio recenzia a skúsenosti
4.7 (93.71%) 35 hlasov
Marika Čierniková

8 rokov sa venujem fitness modelingu. Zdravá a vyvážená strava je podľa mňa pri cvičení i chudnutí najdôležitejšia. Snažím sa zdieľať svoje skúsenosti a poradiť každému, kto sa nevie vymaniť z nekonečného blúdneho kruhu. Okrem cvičenia rada cestujem a pečiem chutno-zdravé dobroty. :-)

 • 1