NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Príbehy a skúsenosti

Andrea je vďaka konzultáciám ľahšia o 18,5 kg

Zdieľať

Andrea je ďalšou zákazníčkou Sveta zdravia, ktorá sa môže pochváliť tým, že sa jej podarilo splniť si svoj cieľ – schudnúť a vymeniť svoje zlé stravovacie návyky za nové. Poďme sa spoločne pozrieť na to, koľko sa jej za pomoci nutričného špecialistu podarilo zhodiť.

Výživové poradenstvo môže priniesť dole aj 19 kg, ako je tomu u Andrei. Jej recenzia na Svet zdravia je skutočne zaujímavá.

Svet zdravia a moje skúsenosti

Bola som skutočne veľmi rada, že som objavila stránku, kde písali o Svete zdravia. Nikdy predtým som neverila podobným webom a taktiež ani “pred a po” obrázkom. A to mi verte, že som ich prešla a prečítala naozaj veľa. Taktiež som na vlastnej koži vyskúšala veľký počet diét, ale krvopotne zhodené kilogramy sa na mňa po krátkom čase opäť nalepili. Preto som si povedala, že vyskúšam niečo nové a pôjdem na konzultácie, nech vidím ako to vlastne funguje. Cena za konzultáciu je necelých osem eur, takže som sa odhodlala k vyplneniu formulára a dohodla si stretnutie na najbližšej pobočke.

TIP: Andrea sa na konzultáciu objednala cez formulár, ktorý nájdete aj na našej stránke.

Na prvú konzultáciu s výživovým špecialistom som išla s miernym strachom. Obávala som sa totiž toho, že si budem musieť od neho kúpiť drahé tabletky na chudnutie a lieky. Určite som nechcela hladovať a rátať si kalórie. Na samotnej konzultácii som bola o to viac veľmi príjemne prekvapená spôsobom chudnutia, ktorý sa tu zaužíva. Žiaden príkaz držať diétu, nútenie liekov a ani hladovanie to však nebolo.

Aké boli moje výsledky vo Svete zdravia?

Všetko sa odvíjalo od vyšetrení a následne od individuálneho prístupu, kedy som dostala jedálniček zostavený presne na môj metabolický typ. Keď mám preto spätne vyjadriť svoju skúsenosť so Svetom zdravia, tak musím povedať len jediné – svoje rozhodnutie neľutujem, práve naopak.

Za menej ako 6 mesiacov som schudla až 18,5 kg, čo bolo predtým nemysliteľné. Celkovo mi na mierach išlo až 55 čísel dole. Z pásu sa mi ubudlo 18 cm, z brucha až 13 cm a z bokov rovných 10 cm. Musím však zdôrazniť, že to všetko som dokázala bez akéhokoľvek obmedzovania. Možno mi neveríte, ale naozaj som jedla všetko, čo mi chutilo. Samozrejme som zmenila stravovacie návyky (napr. každý deň som mala presne naplánovaných 5 jedál) podľa jedálnička na mieru, ktorá som dostala. Po istom období som si už aj ja sama dokázala upravovať stravu presne podľa rád špecialistky na výživu.

Cítim sa lepšie a vraj tak aj vyzerám

Jeden cieľ bol splnený – schudnúť aspoň 15 kilogramov. Spoločne s tým sa mi však splnil aj môj druhý sen – mať omnoho viac energie a cítiť sa lepšie aj po zdravotnej stránke. Moju zmenu si všimli aj moji priatelia a známy, ktorí ma chvália ako výborne vyzerám. Áno, mám pred sebou ešte dosť práce, ale dodáva mi to veľkú motiváciu.

Program vo Svete zdravia som po šiestich mesiacoch ukončila, pretože som sa za ten čas za pomoci odborníčky Jitky Slobodovej (z pobočky Bratislava – Grosslingová ulica) o svojom tele naučila toľko informácii, že teraz už zvládnem chudnutie bez problémov aj sama. Touto cestou jej chcem ešte raz veľmi poďakovať za pomoc, rady i podporu. 🙂

Skúsenosť Andrei so Svetom zdravia v číslach:
  • dĺžka programu 6 mesiacov
  • celkom schudla 18,5 kg
  • z pásu schudla 18 cm
  • z brucha schudla 13 cm
  • z bokov schudla 10 cm

Chcete aj vy schudnúť cez 15 kilogramov vo Svete zdravia ako Andrea? V tom prípade sa objednajte na konzultáciu s odborníkom, ktorá je s cenou 7,9€ vôbec najlacnejšia na Slovensku.

 

Andrea je vďaka konzultáciám ľahšia o 18,5 kg
5 (100%) 3 hlasov
Marika Čierniková

8 rokov sa venujem fitness modelingu. Zdravá a vyvážená strava je podľa mňa pri cvičení i chudnutí najdôležitejšia. Snažím sa zdieľať svoje skúsenosti a poradiť každému, kto sa nevie vymaniť z nekonečného blúdneho kruhu. Okrem cvičenia rada cestujem a pečiem chutno-zdravé dobroty. :-)

 • 1