NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Recenzie

Chilliburner – recenzia a hodnotenie

Zdieľať

Veľmi pozitívny ohlas vo svete zaznamenala chilli diéta, ktorá si okamžite získala stovky priaznivcov aj na Slovensku. Ešte donedávna však mali ľudia, ktorí nemajú radi štipľavé jedlá smolu a radšej chilli diéty ignorovali. Dnes však naše recenzie obohatíme o tabletky na chudnutie Chilliburner, ktoré vám v ústach nevytvoria nepríjemné pálivé peklo a zároveň pomôžu spáliť nahromadené tuky. Celkové hodnotenie nájdete v samotnom závere článku.

Recenzie a názory na Chilliburner sa odlišujú a preto pridávame naše vlastné skúsenosti s tabletkami.Recenzia na tabletky Chilliburner

V doslovnom preklade “čili spaľovač” dokonale vystihuje tento prípravok na chudnutie. Chilliburner tabletky sú vyrábané z kvalitných chilli papričiek a obsahujú tak aktívnu látku v podobe kapsaicinoidov. Táto zložka napomáha spaľovať kalórie a chudnúť tak bez zbytočných a málo účinných diét. Každá jedna tabletka je vyrábaná špeciálnou technológiou, ktorá narozdiel od priamej konzumácie čili papričiek chráni ústnu dutinu a celý tráviaci trakt pred podráždením. Účinok tabletiek však nijako neovplyvňuje – práve naopak.

Ako Chilliburner funguje?Recenzia na tabletky Chilliburner a tiež spôsob ako funguje chilli diéta.

Vŕta vám v hlave otázka ako tieto tabletky na chudnutie účinkujú (a či vôbec)? Poďme si teda vysvetliť princíp, na ktorom Chilliburner funguje.

Začať by sme mohli už pred stovkami rokov, kedy sa objavili prvé zmienky o chilli papričkách v ľudovej medicíne. Neskôr sa vďaka výskumom zistilo, že látka kapsaicín má priaznivé účinky na ľudský organizmus. Dokáže totižto podporiť krvný obeh, zvýšiť rýchlosť metabolizmu a dokonca aj vyvolať stimuly v žalúdku, ktorými podporí trávenie.

Dnes existuje veľké množstvo výskumov a vedeckých štúdií, ktoré vyzdvihujú potenciál kapsacinoidov v boji s nadváhou. Donedávna tu však bol menší problém. Bežný človek mal podľa výskumu skonzumovať denne až okolo 3 g čili papričiek, čo však pre ich výraznú pálivosť nebolo pre každého možné. Takéto veľké množstvo navyše mohlo poškodiť ústa i tráviaci trakt, takže sa chudnutie väčšinou nedostavilo.

A práve tento problém vyriešili tabletky Chilliburner, ktoré obsahujú dostatočnú dennú dávku prírodného kapsaicína z chilli papričiek. Svetu tak priniesli unikátnu možnosť ako zachovať účinnosť tejto látky bez toho, aby si konzument podráždil ústa či žalúdok.

Chilliburner cena a typy balenia

V prvom rade vás asi s najväčšou pravdepodobnosťou zaujíma cena tabletiek Chilliburner. Tá sa na stránke originálneho predajcu pohybuje okolo hodnoty 29,80€ za jedno balenie. V tejto cene máte zahrnutých 45 tabliet, pričom až 15 tabliet získate úplne zadarmo. Celkom tak máte k dispozícii za necelých tridsať eur 60 tabliet, ktoré vám pri dennej dávke vystačia na 2 mesiace.

Dokonca sú k dispozícii aj väčšie balenia za zvýhodnenú cenu. Dva balenia Chilliburner vás vyjdu o 10% lacnejšie, takže zaplatíte 53,70€ pričom zadarmo získate spolu až 30 tabliet. Poslednou možnosťou sú 3 balenia, ktoré kúpite so zľavou až 15% a zadarmo získate až 45 tabletiek.

Chcete vyskúšať Chilliburner a získať 15 dní úplne zadarmo? Využite ponuku oficiálneho predajcu na Slovensku a objednajte si svoje prvé balenie. Doručenie trvá menej ako 48 hodín.

 

Prečo sú lepšie chilli tabletky ako diéta?Je lepšia Chilli diéta alebo Chilliburner na chudnutie?

Dnes už existuje toľko rôznych diét, že zorientovať sa v nich nie je úplne jednoduché. Aj preto im venujeme na našej stránke samostatnú kategóriu (nájdete ju sem). Možností ako sa zbaviť kíl navyše je teda hneď niekoľko. Odporúčame však byť nanajvýš opatrný, keďže niektoré diéty skôr organizmu škodia ako prospievajú. Tabletky na chudnutie Chilliburner sú dobré najmä v tom, že vás nijakým spôsobom obmedzovať nebudú – vy tak môžete prijímať pestrú stravu a s tým spojené potrebné živiny.

Samozrejme je dobré upraviť svoje stravovacie návyky aj počas užívania Chilliburner, napríklad skúste jesť pravidelnejšie 5 – 6 jedál denne. Vyhnete sa tak aj jojo efektu, ktorý dokázal už nejedného človeka odradiť. Ak chcete vidieť priebežné výsledky chudnutia s Chilliburnerom, tak sa na začiatku určite poriadne odmerajte (okrem váhy aj obvod pása, bokov, stehien).

Zloženie tabletiek Chilliburner

Tabletky Chilliburner majú asi najlepšie zloženie, ktoré sme zatiaľ mali možnosť vidieť. Kompletne všetky zložky tohto produktu sú totižto prírodného pôvodu. Je to skvelá správa pre telo užívateľa, keďže prípravok telo nijako nezaplavuje škodlivými látkami. Chudnutie je tak účinné a hlavne úplne zdravé.

Základné zložky, ktoré zabezpečujú pozitívny účinok pri spaľovaní tukov:

 1. Frutafit™ – zahŕňa v sebe inulín a sacharidy (glukóza, fruktóza, sacharóza)
 2. Capsimax™ – kapsaicinoidy pochádzajúce z Capsicum annum L (paprika ročná)
 3. Kvalitný Extrakt zo zeleného čaju.

Tabletky okrem spomenutých hlavných látok obsahujú aj protihrudkujúce látky ako napríklad rastlinný stearan horečnatý. Jedná sa však o neškodné a skutočne 100% prírodné látky. V tabletách nenájdeme glutén a ani laktózu. Keďže všetky látky sú prírodného pôvodu, tak Chilliburner je skvelým riešením aj pre vegetariánov.

Užívanie a dávkovanie

Dávkovanie a užívanie tabletky Chilliburner.

1 tableta denne postačí.

Odporúčaná denná dávka je 1 tableta, pričom najlepší efekt dosiahnete ak ju užijete polhodinku pred raňajkami. V tej chvíli máte žalúdok nalačno a výsledok sa tak dostaví o poznanie rýchlejšie, keďže účinné látky nesplynú s potravou. Ak budete používať tabletky dlhšie ako 2 týždne, môžete pridať tabletku aj pred obedom alebo pred olovrantom.

Najlepšie výsledky s Chilliburnerom dosiahnete, keď budete užívať tablety 3 mesiace a následne ho na 30 dní vysadíte. Pri užívaní sa nemáte čoho báť, vďaka špeciálnej technológii mikrokapsúl tabletky nepália a nespôsobujú bolesť ani v žalúdku.

Skúsenosti s tabletkami Chilliburner

Referencie, výsledky a skúsenosti zákazníkov s týmto prípravkom môžete nájsť aj na oficiálnom webe predajcu. Píše sa na nej, že prípravok bol vyvinutý aby priniesol zákazníkovi spokojnosť a želané výsledky. Prinášame vám niekoľko názorov a skúseností s Chilliburnerom alebo ak chcete s “tabletkovou” chilli diétou:

Anna, 37 rokov: 

Ahojte, moja prvá skúsenosť s Chilliburnerom začala hľadaním recenzie na internete. Okrem toho som však natrafila aj na diskusie, kde som počula na tabletky len slová chvály. Bála som sa však toho, akú chuť budú mať a čo vo mne vyvolajú. Predsa len sú vyrobené z čili papričiek. Našťastie ma nepálila ani len záha a za prvý mesiac som schudla 4 kg. Nijako som sa však neobmedzovala a nedržala som ani diétu.

Zuzana, 28 rokov:

Akonáhle som skončila s fajčením, pribrala som 10 kg. Nechcela som sa k tomu vrátiť a tak som sa rozhodla práve pre tieto tabletky na chudnutie. Občas som zašla do posilky, začala som jesť pravidelne a moja váha je naspäť. Lepší pocit spokojnosti so svojím telom neexistuje.

Gabriela, 40 rokov:

Za prvých 30 dní som schudla 2,5 kg a potom ďalší mesiac tiež okolo 2 kg. Som však nadmieru spokojná, veď schudnúť naraz veľa kilogramov je nezdravé a hrozí jojo efekt. S produktom Chilliburner postupne pracujem na mojom sne.

TIP: Máte aj vy skúsenosť s týmto prípravkom? Podeľte sa o ňu s ostatnými v komentári.

Pre koho je prípravok vhodný?

Chilliburner odporúčame najmä ľuďom, ktorí hľadajú kvalitné tabletky na chudnutie. Ich nápaditosť a unikátnu technológiu však ocenia aj tí, ktorí by radi vyskúšali chilli diétu, no nedokážu zniesť pocit pálenia. Tento produkt by však nemali používať tehotné a dojčiace ženy, naopak je skvelou voľbou pre vegetariánov, ktorý vyhľadávajú len prírodné rastlinné produkty.

Výhody:

 • prírodné rastlinné zloženie
 • bez pálenia a problémov s trávením
 • výrazne podporuje rozpúšťanie tukov
 • podporuje činnosť žalúdka
 • odstráni problém s pomalým metabolizmom
 • udržiava zdravú črevnú mikroflóru
 • prijateľná cena
 • min. 15 tabliet zadarmo

Nevýhody:

 • účinok sa dostavuje o niečo pomalšie
 • užívanie až 30 minút pred jedlom
Chilliburner – recenzia a hodnotenie
4.5 (90%) 20 hlasov
Marika Čierniková

8 rokov sa venujem fitness modelingu. Zdravá a vyvážená strava je podľa mňa pri cvičení i chudnutí najdôležitejšia. Snažím sa zdieľať svoje skúsenosti a poradiť každému, kto sa nevie vymaniť z nekonečného blúdneho kruhu. Okrem cvičenia rada cestujem a pečiem chutno-zdravé dobroty. :-)

 • 1

3 Comments