NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Príbehy a skúsenosti

Ján Lašo: Moja skúsenosť so Svetom zdravia

Zdieľať

Pravidelne vám prinášame ohromujúce príbehy a skúsenosti ľudí, ktorí sa odhodlali pre zmenu. Ján Lašo schudol za 6 mesiacov vo Svete zdravia 27 kg, čo možno považovať za skvelý úspech. Na nasledujúcich riadkoch sa s vami podelí o svoju osobnú skúsenosť so Svetom zdravia a výživovou poradkyňou.

Ján Lašo schudol vo Svete zdravia až 28 kilogramov.

Ako som vo Svete zdravia schudol 27 kg

Už od detstva som patril k ľuďom s vyššou hmotnosťou a moje predispozície k detskej obezite boli podstatne vyššie ako u mojich rovesníkov. To ma prinútilo niečo so sebou začať robiť a tak som sa dal na rôzne diéty, ba dokonca až hladovky. Chcel som si dokázať, že moja postava môže byť dlhodobo chudá.

Svet zdravia som po vyplnení formulára (pozri nezáväzný formulár) navštívil v Nitre. Musím úprimne povedať, že som si ale nebol istý tým, či mi to skutočne pomôže dosiahnuť požadované ciele natrvalo. Moja skúsenosť bola totiž dovtedy taká, že každý jeden pokus o schudnutie bol zbytočný.

Na úvodnej konzultácii som sa však zhrozil zo svojich výsledkov. Mal som alarmujúcich 125 kilogramov! Bola mi pridelená výživová špecialistka Lenka Ružová (na fotke vyššie, pozn. red.), ktorá ma silno podporovala a pomohla mi nastaviť správne nielen jedálniček, ale upratať aj negatívne myšlienky v mojej hlave.

TIP: Máte nejasnosti týkajúce sa Sveta zdravia? Pozrite sa na najčastejšie otázky a odpovede.

Nový jedálniček a zmeny v stravovaní

Pred konzultáciami som sa večer doslova napchával a nerobilo mi najmenší problém zjesť 5-6 chlebov, balík čipsov a orieškov, čokoládu a “zabiť” to všetko kofolou. Áno viem, správal som sa k svojmu telu veľmi nezodpovedne. V marci som však dostal nový jedálny lístok presne na mieru podľa výsledkov vyšetrení a zmenil som svoje stravovacie návyky.

Dokonca som začal s kamarátom chodiť občas do posilňovne a na plaváreň. Azda najväčší problém som mal s tým, ako budem dlhodobo fungovať v práci. Nastal však zlom, pretože teraz som bol 100% odhodlaný niečo pre seba robiť a dalo sa to zvládnuť.

V podstate celé 3 mesiace som bol nabudený až tak, že som žiadne priestupky voči môjmu plánu nemal. Časom však prišli posedenia s priateľmi a asi 1-krát do týždňa som mal určité prehrešky. Poradkyňa Lenka mi so všetkým pomohla a naučila ma ako niektoré veci vykompenzovať inými. Až som sa nakoniec dostal na správny režim a ono to až dodnes ide v podstate samo.

Ján Lašo a jeho skúsenosť so Svetom zdravia, kde schudol 27 kg.

Fotka z dovolenky pár mesiacov pred konzultáciami (váha – 124,6 kg).

Skúsenosť so Svetom zdravia?

V čase keď píšem túto moju skúsenosť so Svetom zdravia, tak mám z váhy dolu presne 27,6 kg. Okrem toho som sa zbavil aj problému s pálením záhy a vlastne celkovo sa môj zdravotný stav podstatne zlepšil. Skúsenosť mám teda skvelú a určite mám za sebou vo Svete zdravia úspešný program.

Áno, stálo ma to určitý obnos peňazí, ale ktorá investícia sa oplatí viac, než tá do zdravia? Nemám čo ľutovať. A myslím si, že nikto ďalší. Prvá konzultácia ma stála len 7,9€ a dozvedel som sa o svojom tele a metabolizme toľko, ako nikdy predtým. Návšteva Sveta zdravia v Nitre ma motivovala a doviedla k vytúženému cieľu zdravo schudnúť. Nechudol som diétou, ale vyváženou stravou.

Chcete schudnúť zdravo podobne ako Ján Lašo? Objednajte sa aj vy na konzultáciu k výživovému špecialistovi (14 pobočiek na SR) len za 7,9€. Podstúpite vyšetrenie organizmu, metabolizmu a získate jedálny lístok na mieru!

 

Chcem schudnúť

Ján Lašo: Moja skúsenosť so Svetom zdravia
4.9 (97.14%) 7 hlasov
Marika Čierniková

8 rokov sa venujem fitness modelingu. Zdravá a vyvážená strava je podľa mňa pri cvičení i chudnutí najdôležitejšia. Snažím sa zdieľať svoje skúsenosti a poradiť každému, kto sa nevie vymaniť z nekonečného blúdneho kruhu. Okrem cvičenia rada cestujem a pečiem chutno-zdravé dobroty. :-)

  • 1

1 Comments