NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Príbehy a skúsenosti

Katarína zhodila 8 kíl a žije zdravšie

Zdieľať

Katarína je príkladom zákazníčky, ktorá netrpela obezitou predtým, ako sa objednala na konzultácie Sveta zdravia. Dokonca ani netrpela výraznejšou nadváhou, skôr sa necítila dobre vo svojej koži. Nebola spokojná so svojím výzorom, často sa ľahko a rýchlo unavila a mala pocit, že jej zdravotný stav nie je úplne v poriadku.

Tento príbeh nás zaujal natoľko, že sme Katku oslovili s prosbou o pár informácii. Bola však natoľko milá, že nám napísala nielen o svojej premene, ale pripojila aj svoju osobnú skúsenosť so Svetom zdravia. Nech sa páči:

Katarína má so Svetom zdravia dobré skúsenosti, schudla až 8 kg za tri mesiace.

O Svete zdravia som sa dozvedela z novín a objednala som sa tam klasicky cez online formulár. Dohodla som si stretnutie a už som len čakala, kedy daný deň príde. Musím sa priznať, že na výživové konzultácie som chcela ísť najmä kvôli tomu, aby som po vyšetrení zistila výsledky mojich osobných hodnôt a získala nové informácie. Jednoducho povedané – objednala som sa preto, lebo som cítila potrebu vedieť, ako na tom som.

Moje výsledky meraní neboli nakoniec zlé, ale ak mám byť úprimná, tak som čakala lepšie hodnoty. V prvom rade ma však veľmi prekvapil priateľský personál a ľudský prístup mojej nutričnej špecialistky pani Renáty Vidovej. Aj to ma nabádalo a viedlo nakoniec k tomu, že som sa rozhodla pokračovať a vo Svete zdravia som začala so základným trojmesačným programom.

Začiatok mojej cesty nebol vôbec jednoduchý, pretože som sa musela neustále sústrediť na moje nové stravovacie návyky. Po istom čase sa s tým človek dá akosi dohromady a berie to ako samozrejmosť, ale úvod bol naozaj náročný. Po niekoľkých dňoch som sa vďaka radám odborníčky cítila o čosi lepšie. Únava bola zo dňa na deň menšia a po večeri alebo obede som už nemala “ťažký žalúdok”. Ako som však už spomenula vyššie, tak každá zmena životného štýlu potrebuje silnú pevnú vôľu a odhodlanie dosiahnuť svoj cieľ. Spätne môžem s čistým srdcom povedať, že výsledok za tú námahu rozhodne stojí.

Vo Svete zdravia som však získala jednu zaujímavú a dôležitú skúsenosť. Vždy som bola toho názoru, že ak chce žena schudnúť a udržať si štíhlu líniu, tak musí držať diétu, hladovať a vlastne nemôže ani poriadne jesť. A k tomu všetkému by ešte mala aj cvičiť v posilňovni 5-krát do týždňa. Poznala som to z vlastnej skúsenosti, keďže som sa týmto spôsobom dlhé roky predtým obmedzovala a dlhodobé výsledky sa nikdy nedostavili. Vďaka špecialistke Renáte Vidovej som zistila, že oveľa dôležitejšie je jesť často, v pravidelných intervaloch a stravu, ktorú mi odporučila práve ona na základe mojich výsledkov. Následne stačí už len dodržiavať pitný režim.

Určite sa nespoliehajte iba na zázračné pilulky na chudnutie a diéty, ktoré sľubujú okamžité výsledky bez námahy v priebehu niekoľkých dní. Začať môžete už dnes tým, že sa začnete rozumnejšie a pravidelne stravovať. To vášmu telu zaručene prospeje viac ako nejaké cudzie látky. Ja som toho dôkazom, aj keď som neschudla 25 kíl ako niektorí ľudia vo Svete zdravia. Za 3 mesiace sa mi bez trápenia a hladovky podarilo zhodiť 8 kg a užívam si pocit spokojnosti nad svojím výzorom. Moju skúsenosť so Svetom zdravia tak môžem označiť za skvelú a konzultácie odporúčam každému, kto chce pre svoje telo dlhodobo prospešné výsledky.

Katarína schudla 8 kg a získala zdravé stravovacie návyky, vďaka ktorým sa cíti omnoho zdravšie. Objednajte sa na konzultáciu len za 7,9€ a začnite chudnúť s odborníkom.

Katarína zhodila 8 kíl a žije zdravšie
5 (100%) 2 hlasov
Marika Čierniková

8 rokov sa venujem fitness modelingu. Zdravá a vyvážená strava je podľa mňa pri cvičení i chudnutí najdôležitejšia. Snažím sa zdieľať svoje skúsenosti a poradiť každému, kto sa nevie vymaniť z nekonečného blúdneho kruhu. Okrem cvičenia rada cestujem a pečiem chutno-zdravé dobroty. :-)

  • 1