NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Chudnutie Zaujímavosti

Najlepšie tabletky na chudnutie – ktoré to sú?

Zdieľať

O tabletkách na chudnutie sa toho popísalo už skutočne veľa. Fungujú? Nefungujú? Schudnem vďaka nim? Pomáhajú pri chudnutí? Dnes ich nehodláme obhajovať, vychvaľovať a hovoriť len o tom, aké sú skvelé a účinné. Poďme sa spoločne pozrieť na najlepšie tabletky na chudnutie.

V článku vám predstavíme najlepšie tabletky na chudnutie, pri ktorých sa dočkáte aj výsledkov.

Tabletky na chudnutie sú zatracované i chválené

V prvom rade si treba uvedomiť, že základom celého chudnutia je zdravá výživa a váš zodpovedný prístup. Len samotným hltaním tabletiek, sľubujúcim štíhlejšiu líniu, neschudnete. Teda pokiaľ budete k vášmu stravovaniu pristupovať stále rovnako. Potrebujete zmenu k lepšiemu a osvojiť si nové stravovacie návyky.

Tabletky a výživové doplnky na chudnutie vám teda samé o sebe nepomôžu. To si povedzme na rovinu a nebuďme naivný. Reklamné sľuby a slogany, ktoré tvrdia, že schudnete okamžite aj niekoľko desiatok kilogramov sa nezakladajú na pravde. Pri prehnanom chválenkárstve si teda uvedomte, že základ je len a len výživa.

Nefunguje to ako zázračná pilulka, ktorú keď prehltnete a prejde vašim tráviacim systémom, tak budete automaticky ľahší o 1 kilogram. Aby sme im však moc nekrivdili, tak treba podotknúť aj fakt, že tabletky na chudnutie dokážu napomôcť a pozitívne urýchliť niektoré procesy v tele. Samozrejme, v kombinácii s vyššie spomínanou zdravou a vyváženou stravou.

Najlepšie tabletky na chudnutie:

1. Fykotín

Logo firmy Moja línia, ktorá predáva tabletky Fykotín.

Na prvé miesto sa dostali tabletky značky Fykotín. Hlavným dôvodom prečo sme sa tak rozhodli je skutočnosť, že tento prípravok je výhradne prírodného zloženia. Nemusíte sa obávať žiadnych nežiadúcich vedľajších účinkov a ani toho, že vaše telo bude trpieť vplyvom chemických látok.

Ďalším dôvodom prečo Fykotín považujeme za najlepšie tabletky na súčasnom trhu je ich účinok. Regulujú a znižujú tzv. glykemický index, ktorý určuje kvalitu sacharidov. Potraviny s vysokým indexom obsahujú cukry, ktoré sa do tela vstrebávajú veľmi rýchlo. Vám tak v tele za krátky časový úsek stúpne hladina glukózy a inzulínu. To vedie rýchlo k pocitu hladu. Takže z toho vyplýva, že Fykotín premieňa zlé sacharidy na dobré a tie sa potom rozkladajú pomalšie. Pocit sýtosti si tak užijete dlhšie a bez toho, aby ste konzumovali ďalšie a ďalšie porcie.

Zaujal vás prípravok Fykotín a chcete ho vyskúšať?
Kúpiť tabletky Fykotín

V recenzii prípravku Fykotín sme uviedli podstatne viac podrobností, ktoré si určite pred kúpou naštudujte. Cena za 1 balenie obsahujúce 60 tabliet je okolo 19,90 €, čo je pomerne nízka čiastka. Tabletky Fykotín určite patria aj medzi tie najmenej predražené. A ako to už býva zvykom, tak pri kúpe 2 alebo 3 balení naraz môžete ušetriť od 10 až do 20 €.

2. Formoline L112Prinášame vám overené skúsenosti s Formoline L112. Jedná sa o najlepšie tabletky na chudnutie.

Na druhom mieste sa v našom mini rebríčku najlepších tabletiek na chudnutie umiestnil nemecký prípravok Formoline L112. Na úvod hneď podotkneme, že sa jedná o podstatne drahšie tabletky, než vyššie spomínaný Fykotín. Cena za Formoline sa pohybuje okolo 48,40 € za balenie obsahujúce až 96 tabliet.

Na oplátku sa vám však dostanú tabletky obsahujúce vlákninu L112. Táto čisto prírodná zložka v tabletkách naštartuje v črevách užívateľa zaujímavý proces, keďže na seba viaže tuky a zabraňuje ich nadmernému vstrebávaniu. Výsledok? Vláknina a na ňu naviazaný nadbytočný tuk sa vylúči von.

Tabletky Formoline L112 tým pádom podporujú vaše snahy o redukciu váhy. Vo svojej podstate sa jedná o akúsi diétu so zníženým obsahom tuku. Pri užívaní tohto prípravku sa podľa vyjadrení zákazníkov nemusíte príliš obmedzovať a zbytočne hladovať. Podstatou totiž ostáva zachytávanie nadbytočných tukov, ktoré by sa ináč ukladali do zásoby.

Chcete vyskúšať nemeckú kvalitu v podobe Formoline L112?
Objednať Formoline L112

Báť sa nemusíte ani zloženia. Kontrolné orgány v Nemecku sú podstatne prísnejšie a činnejšie ako tie u nás. Môžete sa spoľahnúť na to, že Formoline nebude mať na vaše telo nepriaznivé vedľajšie účinky. Tehotné a dojčiace ženy by ho však samozrejme mali vynechať.

3. Maliny Slim komplexRecenzie a skúsenosti s tabletkami Maliny Slim komplex.

Už zo samotného názvu vyplýva, že pôjde o tabletky, ktoré majú niečo spoločné s malinami. A naozaj. Maliny Slim komplex majú s chutným ovocím spoločný tzv. malinový ketón, o ktorom sme podrobne písali v recenzii na Maliny Slim. V krátkosti napíšeme len toľko, že momentálne sa považuje za jednu z najlepších prírodných látok pôsobiacich proti pribúdaniu tukových tkanív.

Prípravok na chudnutie Maliny Slim komplex tým pádom zabraňujú vzniku tukových tkanív a zároveň dokážu stimulovať metabolizmus užívateľa. Sú teda vhodné nielen pre ľudí, ktorí chcú schudnúť ale aj pre ľudí trpiacich pomalým metabolizmom a zlým trávením.

Prírodné zloženie garantuje bezproblémové užívanie tabletiek počas cesty za svojim cieľom. Okrem malinového ketónu obsahujú Maliny Slim aj africké mango, ktoré má veľmi podobné účinky. Ďalej sa tu nachádzajú aj plody palmy acai (viac o palme na Wiki), ktoré obsahujú nespočetné množstvo antioxidantov podporujúcich imunitu človeka.

DNES AKCIA: 1 balenie Maliny Slim + 1 balenie ZADARMO (spolu až 360 kapsúl)
Rýchlo využiť akciu

A aby sme nezabudli, tak oficiálny slovenský predajca tabletiek momentálne prináša skvelú akciu. Pokiaľ chcete vyskúšať prípravok, tak máte jedinečnú príležitosť. Pri kúpe jedného balenia (180 kapsúl) za 29,00 € dostanete druhé balenie úplne zadarmo! Za 29,00 € tak získate až neuveriteľných 360 kapsúl.

4. ChilliburnerRecenzie a názory na Chilliburner sa odlišujú a preto pridávame naše vlastné skúsenosti s tabletkami.

Medzi najlepšie tabletky na chudnutie sa možno trocha prekvapivo dostal prípravok Chilliburner. Prekvapivo z toho dôvodu, že sa jedná o pomerne nezvyčajný typ tabletiek na chudnutie. Tento “čili spaľovač” je totiž vyrábaný zo štipľavých chilli papričiek. Nebojte sa. Po užití tabletky vás nebudú páliť celé ústa a ani nebudete celý červený. Ako Chilliburner funguje a čo je jeho podstatou?

Už pred niekoľkými stovkami rokov si ľudia uvedomovali liečivú silu papričiek. Možno si spomínate, že aj vám rodičia hovorievali v situáciách keď vás niečo poriadne štípalo a pálilo: “Neboj sa, vypáli ti to všetky bacily!”. A veru, že čosi pravdy na tom je aj v prípade Chilliburneru. Obsahuje totiž kapsaicín, látku ktorá má skvelé účinky na ľudské telo. Hlavnou výhodou je, že podporuje krvný obeh v tele a zvyšuje aj rýchlosť metabolizmu. V žalúdku vyvoláva stimuly, ktoré podporujú trávenie.

Podrobné a presné informácie o dávkovaní, zložení a účinku si prečítajte v našej recenzii na tabletky Chilliburner. My už len dodáme, že cena za Chilliburner sa na stránke oficiálneho predajcu pohybuje na úrovni od 29,80 € za 1 balenie s obsahom 60 tabliet.

Vyskúšajte nezvyčajné tabletky Chilliburner s efektným účinkom
Kúpiť Chilliburner

Tabletky na chudnutie – áno či nie?

Našim cieľom vás nie je na tabletky nalákať. Nedáme vám preto jednoznačnú odpoveď. Pri chudnutí vám však odporúčame vám nasledovný postup. Ak to myslíte skutočne vážne, tak sa najprv začnite vzdelávať v oblasti zdravej výživy.

Čítajte články o zdravom chudnutí i správnej výžive. Následne si začnite osvojovať správne stravovacie návyky. V prípade, že to nedokážete sami alebo s tým máte dlhodobé problémy, tak je dobré kontaktovať výživového odborníka, ktorý vám pomôže zostaviť jedálničiek presne na mieru a na základe výsledkov vyšetrení.

Až po osvojení nových návykov uvažujte nad kúpou tabletiek. Nevyberajte ich len na základe televíznej či novinovej reklamy. Hľadajte kvalitný zdroj informácii alebo overiteľné skúsenosti žien, ktoré ich vyskúšali. Pre uľahčenie hľadania vám aj my prinášame kompletné recenzie tabletiek na chudnutie.

Najlepšie tabletky na chudnutie – ktoré to sú?
4.5 (90%) 20 hlasov
Marika Čierniková

8 rokov sa venujem fitness modelingu. Zdravá a vyvážená strava je podľa mňa pri cvičení i chudnutí najdôležitejšia. Snažím sa zdieľať svoje skúsenosti a poradiť každému, kto sa nevie vymaniť z nekonečného blúdneho kruhu. Okrem cvičenia rada cestujem a pečiem chutno-zdravé dobroty. :-)

  • 1

Sleduj náš Instagram