NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Svet zdravia poskytuje klientom veľmi kvalitné a vysoko nadštandardné poradenské služby v oblasti zdravej výživy. Byť jednotkou na Slovensku sa firme darí najmä vďaka tomu, že na každej pobočke pôsobia viacerí akreditovaní výživoví poradcovia. Tí okrem odbornej pomoci podávajú zákazníkom aj priateľskú ruku. Celý personál, s ktorým sa dostanete do kontaktu, úspešne absolvoval náročný kurz komplexnej nutričnej typológie a je vysokoškolsky vzdelaný v danej oblasti.

Každý výživový poradca sa pravidelne zúčastňuje vzdelávania s poprednými špecialistami a odborníkmi. Vo vedúcom predstavenstve, ktoré neustále vzdeláva výživových poradcov Sveta zdravia o nové poznatky, sa nachádzajú experti z viacerých oblastí zdravia. Poďme si povedať pár slov a bližšie predstaviť niektorých z nich.

Objednať sa

Objednajte sa na konzultáciu k top odborníkom na zdravú výživu v ČR a na Slovensku. Získate jedálniček na mieru a cenné rady odborníkov.

Výživový poradca Petr Fořt a výživové poradenstvo vo Svete zdravia.

RNDr. Petr Fořt, Csc.

RNDr. Petr Fořt, Csc.

Študoval fyziológiu na Karlovej Univerzite v Prahe. Po úspešnom absolvovaní školy sa mu okamžite naskytla skvelá príležitosť získať bohatú prax. Postupne tak obohatil svoje poznatky o klinickú biochémiu, športovú fyziológiu a predovšetkým o dietológiu, ktorou sa zaoberal takmer 20 rokov.

Svoje skúsenosti sa vždy snažil posunúť ďalej a preto je autorom desiatok vedeckých prác, ktoré sú zamerané na fyziológiu i výživu vo vrcholovom športe. Určite musíme spomenúť aj fakt, že vydal bezmála dve desiatky kníh o zdravej výžive a jej vplyve na náš organizmus.

Okrem toho stíhal prednášať na viacerých vysokých školách, byť poradcom profesionálnych športovcov a reprezentačných kolektívov v Českej republike. V súčastnosti má vo Svete zdravia na starosti program Komplexnej nutričnej typológie, školenie i vzdelávanie špecialistov, vývoj doplnkov výživy a vedie oddelenie, ktoré spracováva biochemické vyšetrenia krvi. Svoj voľný čas venuje ďalšiemu štúdiu a je pravidelným účastníkom kongresov.

RNDr. Petr Fořt, Csc. je skutočný špecialista a odborník na zdravú výživu. Je len málo ľudí, ktorí by sa mohli pýšiť toľkými skúsenosťami a poznatkami. Všeobecne sa pokladá za najväčšieho odborníka na zdravú výživu na Slovensku a v ČR. Na záver si ešte dovolíme jeho skvelú myšlienku:

Všetko čo vložíme do úst musí naše telo stráviť, či sa mu to páči alebo nie. Dnešné jedlo však neobsahuje len prospešné a základné živiny, ale aj stovky iných látok, ktoré môžu byť pre naše telo škodlivé. Preto nie je nič tak dôležité ako zdravá a kvalitná strava.

 

Výživový poradca a doktor Ondřej Nývlt poskytuje konzultácie ohľadom výživy a chudnutia.

MUDr. Ondřej Nývlt

MUDr. Ondřej Nývt

Najprv pracoval na kardiochirurgii v IKEM (Inštitút klinickej a experimentálnej medicíny) a prešiel si aj dlhoročnou praxou vo farmaceutickej firme Merck Sharp & Dohme. Aj on sa neskôr pridal do Sveta zdravia a stal sa spoluautorom Komplexnej nutričnej typológie i členom odborného predstavenstva firmy.

Momentálne sa špecializuje nielen na konzultácie v oblasti výživy, ale má na starosti aj školenie a vzdelávanie pracovníkov vo Svete zdravia. Jeho hlavnou úlohou je spájať novozískané poznatky najmodernejšej medicíny s výživovým poradenstvom tak, aby tieto nové vedomosti ešte efektívnejšie pomáhali zákazníkom.

Rovnako ako Petr Fořt, tak aj doktor Ondřej Nývt má na výživu podobný názor:

Počas mojej lekárskej praxe som nadobudol presvedčenie, že zdravá výživa je jediným skutočným kľúčom ku zdraviu. Ak ľudské telo dostane všetko, čo potrebuje na svoje fungovanie, tak si samo dokáže poradiť s mnohými problémami či ochoreniami.

 

Doktorka Alica Miedzinská sa venuje vyšetreniu krvi a poradenstvu v oblasti zdravá strava.

MUDr. Alica Medzinská

MUDr. Alica Miedzinská

Doktorka Alica Miedzinská je absolventkou Lekárskej fakulty Karlovej Univerzity a súkromnú prax začala prevádzkovať pred vyše 20 rokmi. Akademická pôda sa jej zapáčila natoľko, že dodnes prednáša na 1. Lekárskej fakulte UK.

Vo Svete zdravia zastáva veľmi dôležitú funkciu, pretože sa stará o spracovanie biochemických vyšetrení krvi. Okrem toho sa však podieľa aj na vývoji nových zdravotných programov zameraných na prevenciu ochorení. Veľmi rada svojim blízkym i zákazníkom pripomína frázu:

Nežijeme preto aby sme jedli. Jeme preto, aby sme žili.

 

Výživoví poradcovia vo Svete zdravia sú veľmi skúsení a vzdelaní ľudia, príkladom je určite aj Lenka Rehorková.

MUDr. Lenka Řehořková

MUDr. Lenka Řehořková

MUDr. Lenka Řehořková sa zameriava predovšetkým na tzv. vnútorné lekárstvo. Vo Svete zdravia sa však venuje i klinickej imunológii, pracuje teda aj s vakcínami.

A akoby toho ešte nebolo málo, tak je aj členkou rehabilitačného tímu a dokonca aj pedagogička. Veľmi rada sa však pohybuje aj v športovej medicíne a do jej rúk sa zverujú aj profesionálni športovci. Pripájame aj jej odkaz, ktorý nesie názor na konzultácie Svet zdravia:

Z mojich doterajších skúseností viem, že podrobné posúdenie krvného obrazu a biochemických hodnôt je pre klienta veľmi inšpirujúce. Až vtedy si totiž väčšina zákazníkov uvedomí, že vo Svete zdravia nejde len o zníženie hmotnosti a zlepšenie fyzickej kondície. Ide predovšetkým o zlepšenie zdravotného stavu.

 

Doktor René Vlasák a ďalší členovia Sveta zdravia výživového poradenstva.

MUDr. René Vlasák

MUDr. René Vlasák

Doktor René Vlasák je prednosta kliniky Centra preventívnej starostlivosti a zároveň je autorom programu Prevencia 2000. Centrum poskytuje starostlivosť klientom v odboroch (programoch): lymfológia, flebológia, obezitológia a primárna prevencia.

Vo Svete zdravia má tiež veľa externých úloh a hlavnou náplňou jeho práce je pomôcť pri presadení štandardov WHO (Svetová Zdravotnícka Organizácia) v oblasti primárnej prevencie.

Každý máme iný a úplne unikátny odtlačok prsta. Neexistuje dôvod, prečo by sme mali mať rovnaký metabolizmus. Verím, že nutričná typológia je cestou, kadiaľ sa bude chudnutie v uberať.

 

MUDr. Petr Lošan a jeho vyšetrenia vo Svete zdravia.

MUDr. Petr Lošan

MUDr. Petr Lošan

Riaditeľ súkromnej genetickej ambulancie Genetika Plzeň. V spoločnosti je možné podstúpiť napríklad úplne bezpečné a spoľahlivé zistenie Downovho syndrómu. Vyšetrenie plodu môže odhaliť aj iné ochorenia a vykonáva sa na základe vzorky krvi od matky. Vo Svete zdravia je hlavným garantom testovania a vo voľnom čase rád píše na tému imunita a neplodnosť.

Laboratórium našej firmy testuje tzv. trombofilnú mutáciu génov, ktoré poukazujú na zvýšené riziko trombofílie. Veľmi vážna a nebezpečná je najmä leidenská mutácia, ktorá postihuje niečo málo cez cez 5% svetovej populácie.

 

Ľudia, ktorým môžete dôverovať

Vyššie ste mali možnosť bližšie spoznať hlavných predstaviteľov Sveta zdravia. Pri pohľade na ich vedomosti, prax a zanietenie je jasné, že im môžete plne dôverovať. Veľmi pozitívne treba hodnotiť aj fakt, že všetci výživoví poradcovia Sveta zdravia majú možnosť učiť sa od tých najlepších vo svojom obore. Krásnym gestom je navyše priateľský prístup všetkých odborníkov na zdravé stravovanie ku svojim zákazníkom.

Využite služby špecialistov a objednajte sa na prvú konzultáciu o zdravom stravovaní. Výsledky, ktoré môžete dosiahnuť s certifikovaným špecialistom, sa dostavia rýchlo a hlavne bez zbytočných diét a hladovania.