NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Nezaradené

O nás

Zdieľať

Informácie o magazíne MojaVýživa.sk a tíme

Chceme byť vaším najdôveryhodnejším spojencom v snahe sa zdravo stravovať.

Môžete sa spoľahnúť na to, že prinášame vždy najlepší možný i odborný obsah. Chceme vás podporovať, sprevádzať a inšpirovať k najlepším možným výsledkom v oblasti chudnutia a výživy.

O nás – magazíne MojaVýživa.sk

Magazín MojaVýživa.sk sa špecializuje na zdravé stravovanie, choroby a ochorenia spojené s výživou, recenzie, zaujímavosti a ďalšie kategórie spojené so stravovaním. Nájdete u nás denne aktualizované články o superpotravinách, chudnutí, detoxikácii, ale aj zdravé recepty. Našim cieľom je ukázať, že zdravá výživa je základom vášho zdravia i chudnutia.

Zoznámte sa s našim tímom

Zoznámte sa s tímom MojaVýživa, ktorý tvorí neustále sa rozvíjajúcu informačnú stránku o zdraví a zdravej výžive. Denne nové články o výžive sú založené na vedeckých poznatkoch a konzultované s odborníkmi. Tím licencovaných odborníkov na výživu a dietetikov sa usiluje o to, aby boli objektívne a obe strany mali priestor na vyjadrenie.

 

Marika Čierniková – redaktor

8 rokov sa venujem fitness modelingu. Zdravá a vyvážená strava je podľa mňa pri cvičení i chudnutí najdôležitejšia. Snažím sa zdieľať svoje skúsenosti a poradiť každému, kto sa nevie vymaniť z nekonečného blúdneho kruhu. Okrem cvičenia rada cestujem a pečiem chutno-zdravé dobroty. 🙂

O nás
5 (100%) 4 hlasov
Ján

Založil som portál MojaVýživa.sk pretože chcem ľuďom pomôcť v oblasti zdravej výživy prostredníctvom článkov a nezávislých recenzií. V prípade potreby sa na mňa môžete kedykoľvek obrátiť a kontaktovať ma.

  • 1

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *