Kliknite a začnite písať.

Nezaradené

O nás a o stránke MojaVýživa.sk

Zdieľať

„Nech vaše pokrmy sú aj vašimi liekmi.“

(Hippokrates, grécky lekár)

O nás a o stránke

MojaVýživa.sk je online magazín zameraný na zdravé stravovanie, chudnutie, diéty, detoxikáciuochorenia, ktoré so stravovaním priamo či nepriamo súvisia. Náš tím odborníkov si je vedomý, že mnohé choroby pochádzajú práve z nesprávnej výživy a naopak, mnohým ochoreniam by sa vďaka vhodnému stravovaniu dalo predísť, zmierniť ich nepríjemné príznaky  alebo ich dokonca celkom vyliečiť. Pochopiteľne, pri závažných zdravotných problémoch je vždy potrebné navštíviť lekára. Napokon, je známe, že to, ako sa človek cíti a vyzerá, podstatne závisí od toho, ako sa stravuje. My vám chceme ukázať, že zdravá výživa je základom vášho zdravia, chudnutia i krásy.

Cieľ magazínu MojaVýživa.sk

Naším cieľom je informovať vás o novinkách v oblasti zdravej výživy a chudnutia. Ponúkame vám tiež odborný pohľad na diéty, poradíme vám pri detoxikácii a odporučíme vám, aké cviky a triky naozaj fungujú pri formovaní jednotlivých partií. Máte potravinovú alergiu a vyhýbate sa špecifickým potravinám?

Naučíme vás, ako ich môžete šikovne nahradiť tak, aby vášmu telu nechýbali potrebné živiny. Poradíme vám, akým jedlám sa treba vyhnúť pri určitých ochoreniach a aké potraviny naopak zaradiť do prípravy pokrmov v prípade, že vám chýbajú konkrétne vitamíny či minerály.

Ukážeme vám sezónne i celoročné recepty na zdravé pochúťky, ktoré sa stanú súčasťou vášho jedálnička a prezradíme vám, ktoré potraviny si zaslúžili predponu „super-”  a prečo. V sekcii rozhovory vám prinášame inšpiratívne rozhovory s ľuďmi, ktorí sú profesionáli alebo odborníci. Veríme, že sa k nám budete radi vracať, a ak sme vás niečím oslovili, dáte nám o tom vedieť v komentároch pod článkami.

Ako tvorí redakcia články pre našich čitateľov?

Podstatou hodnotného článku sú kvalitné zdroje a výborná orientácia v danej oblasti. To si vyžaduje časovo náročnú prípravu, ktorá sa skladá z dôkladného preštudovania množstva odborných materiálov na uvedenú tému. Nasleduje skúmanie dôveryhodnosti zdrojov, recenzie, prípadné preklady zahraničných článkov, výber podstatných informácií a následná samotná tvorba článku. Prv, než článok publikujeme, prejde viacerými kontrolami.

Články, ktoré pravidelne zverejňujeme, sa týkajú aktuálnych tém, obsahujú informácie založené na vedeckých poznatkoch a sú konzultované s odborníkmi. Rozhovory so skutočnými ľuďmi sú našou snahou o autenticitu toho, čo hlásame. Umožňujeme čitateľom nahliadnuť do zákulisia života tých, ktorí vďaka sile vôle dokázali uviesť získané poznatky do praxe a dokázali tak, že naozaj fungujú.

Napísali o nás

Mnohé z našich článkov vďaka zaujímavo a zrozumiteľne (aj pre bežných ľudí) vysvetlenej odbornej téme získali výborné ohlasy. Odkazujú na nás viaceré magazíny a portály, ktoré majú v tomto segmente svoje pevné miesto.

Odkazujú na nás napríklad tieto magazíny:

Redakcia MojaVýživa

Máte tip na ďalší článok? Napíšte nám na info(at)mojavyziva.sk a veľmi radi spracujeme témy, ktoré vás zaujímajú.

  • 1

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *