NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Recenzie

ProfiZYM plus – recenzia a skúsenosti

Zdieľať

Informovať sa pred kúpou produktu a spoznať jeho zloženie nie je nič nezvyčajné. A keďže sú naše recenzie jednou z najobľúbenejších kategórií, tak vám prinášame ďalšiu. Predstavujeme vám výživový doplnok obohatený o neživočíšne enzýmy – ProfiZYM plus. Pokiaľ vás zaujíma jeho zloženie, cena, dávkovanie, skúsenosti zákazníkov, tak sa pohodlne usaďte a čítajte ďalej.

Detilné recenzie produktu profizym plus, v ktorej sa pozrieme na všetky detaily.

Recenzia na tabletky ProfiZYM plus

Výživový doplnok ProfiZYM plus je dieťaťom českého výrobcu a na slovensku distribuovaný firmou STADA PHARMA Slovakia. Obsahuje komplex enzýmov, selén a vitamín C.

Zložky pôsobia synergicky – spolupôsobia a úmerne zosilňujú liečebný účinok. Ide o kapsule, ktoré majú široké spektrum pozitívnych účinkov na organizmus:

 • sú vhodné pri záťaži a športovom výkone
 • majú pozitívny vplyv na imunitný systém
 • pôsobia protizápalovo
 • pozitívne vplývajú na tvorbu kolagénu a zdravie kĺbových chrupaviek
 • prispievajú k správnej funkcii kože a ciev (tvorba kolagénu)
 • podporujú rekonvalescenciu po operácií i tréningu

Ako funguje ProfiZYM plus

Tajomstvo účinku ProfiZYM plus sa skrýva v obsahu enzýmov a ich schopnosti uskutočňovať rôzne biochemické reakcie.

Tieto enzýmy pomáhajú obnovovať bunky, získavať energiu z premeny živín a zbavovať sa odpadových látok a látok, ktoré naše telo vyhodnotí ako cudzie. Ďalej zvyšujú obranyschopnosť pred choroboplodnými zárodkami a podporujú hojenie.

Za veľké množstvo účinkov môže vďačiť ProfiZYM plus enzýmom systému Serrazimes®-I. Ide o fungálny enzým Serrazimes, ktorý sa podieľa na tlmení bolesti, opuchov, priaznivo ovplyvňuje dýchanie, srdce, cievy a imunitný systém.

CHCETE VYSKÚŠAŤ PROFIZYM PLUS?
Zaujali vás mnohé účinky tabletiek ProfiZYM plus a chceli by ste ich vyskúšať na vlastnej koži? Posilnite svoj imunitný systém, zlepšite činnosť buniek a doprajte si kvalitnejšie zdravie. Objednajte si prvé balenie online, pričom odporúčame nakupovať len u oficiálneho predajcu.

Kúpiť profizym plus za najlepšiu cenu.

ProfiZYM plus cena a typy balenia

Táto stránka oficiálneho predajcu má 3 typy balenia ProfiZYM plus a je len na vás, pre ktoré sa rozhodnete. Samozrejme, čím je balenie väčšie, tým je aj cena výhodnejšia.

Väčšina zákazníkov, ktorá s daným produktom nemá ešte žiadne skúsenosti a vybudovanú dôveru v jeho účinnosť, siaha po tom najlacnejšom a najmenšom balení. Cena ProfiZYM plus (1 balenie), s počtom kapsúl 180 je 69,00 €. K tejto cene je potrebné prirátať aj poštovné.

Poštovné vám bude odpustené pri kúpe o niečo väčšieho balenia. Tým je napríklad ProfiZYM plus (2 balenia) v cene 138,00 €. Toto balenie v celku obsahuje 360 tabliet.

Pokiaľ produkt už poznáte a chcete si ihneď zobrať viac balení do zásoby (540 kapsúl), vhodný je ProfiZYM plus (3 balenia) za zvýhodnenú cenu 186,30 €.

Zloženie ProfiZYM plus

ProfiZYM plus sa vyrába vo forme kapsúl. Táto forma zabezpečí, že dané liečivo sa neznehodnotí v kyslom prostredí žalúdka, ale dostane sa na miesto svojho účinku.

Kapsule obsahujú rastlinnú želatínu bez ďalších pridaných látok, ktoré by mohli problematické trávenie zbytočne zaťažovať. Táto želatína nie je živočíšnej povahy, čo ocenia najmä vegetariáni.

Každá kapsula obsahuje liečivo so zmesou týchto látok:
 • amyláza, ktorá má úlohu v metabolizme cukrov
 • proteáza, ktorá sa podieľa na štiepeni bielkovín
 • papaín získaný z papáje s obsahom enzýmov štiepiacich bielkoviny
 • peptidáza majúca účinok pri trávení bielkovín
 • bromelaín, enzým z ananásu potrebný na štiepenie bielkovín
 • lipáza potrebná na vznik mastných kyselín, ktoré sú dôležitým zdrojom energie
 • vitamín C
 • Serrazimes, neživočíšny enzýmový systém
 • selén
 • ryžové otruby

Aká je výhoda obsahu neživočíšnych enzýmov v ProfiZYM plus?

Fungálne enzýmy sa vyznačujú vysokou stabilitou, pokiaľ ich porovnávame so živočíšnymi. To je výhodné najmä u perorálnych tabliet a kapsúl, ktoré sa pri trávení nevyhnú žalúdočnej kyseline. Pri prechode cez žalúdok musia odolať kyslému ph a zachovať si svoju účinnosť až kým sa nedostanú do tenkého čreva.

Stabilita a ľahší prechod cez žalúdok, v ktorom hrozí natrávenie a znehodnotenie liečiva je daná aj obsahom ryžových otrúb. Pôsobia ako vláknina a plnia ochrannú funkciu pre enzýmy.

Užívanie a dávkovanie

Pozrite sa na úžívanie a dávkovanie talbiet profizym plus.

Denná odporúčaná dávka pre dospelých sú 2 kapsule. Tie je potrebné užiť nezávisle od seba, čiže jednu kapsula 2x denne. Za normálnych okolností sa dávkovanie ProfiZYM neodporúča prekračovať.

Avšak, ak si to váš zdravotný stav vyžaduje, odporúčanú dennú dávku je možné navýšiť na 3x denne po dve kapusle. A čo deti? ProfiZYM plus môžu užívať aj deti od 3 rokov. Dávkovanie je 2x denne dve kapsule.

Výživový doplnok ProfiZYM plus sa neodporúča konzumovať bezprostredne s jedlom. Pre čo najlepšie účinky je ich potrebné užiť minimálne pol hodiny pred alebo 2 hodiny po jedle. Nezabúdajte na to, že tento výživový doplnok nie je náhradou za pestrú stravu.

Kto ProfiZYM plus nesmie užívať?
 • deti do 3 rokov
 • osoby trpiace zvýšenou fibrinolýzou
 • osoby s poruchou zrážanlivosti krvi
 • osoby s alergiou alebo precitlivenosťou na jednotlivé zložky liečiva

ProfiZYM plus skúsenosti ľudí

Aká by to bola recenzia bez názorov vás, ktorí ste ProfiZYM plus už vyskúšali? Darmo budete čítať dlhé články o pozitívách tohto produktu. Utvorte si názor od ľudí, ktorí výživový doplnok vyskúšali na vlastnej koži.

Dlhodobo som trpela zvýšenou únavou a bola som často chorá. Potom som začala užívať ProfiZYM plus a všetko sa zmenilo. Zbavila som sa únavy a posilnila sa mi imunita. Konečne sa môžem naplno venovať práci, rodine a domácnosti. Určite ho odporúčam.Lenka, 38 rokov
Aktívne športujem a účinky ProfiZYM sú úžasne. Počas tréningu a aj po ňom mám kopec energie, urýchľuje regeneráciu svalov a dokonca ma prestali bolieť kolená.Janka, 25 rokov
Výživový doplnok ProfiZYM vyskúšala celá moja rodina. Okrem mňa ho užíva aj manžel, ktorý sa pravidelne venuje športu a pochvaľuje si jeho regeneračné účinky. Taktiež aj moje deti už dlho neboli choré. Ich imunitný systém sa zlepšil.Katarína, 42 rokov

Výhody:

 • je zostavený na rastlinnej báze- vhodný aj pre vegetariánov
 • jedna kapsula= veľké množstvo pozitívnych účinkov na zdravie
 • ProfiZYM plus je vhodný pre mužov aj ženy širokej vekovej kategórie (od 3 rokov)
 • ľahká stráviteľnosť
 • nežiadúce účinky takmer neexistujú

Nevýhody:

 • nevhodný pre ľudí s poruchou zrážanlivosti krvi
 • vyššia cena

Naše záverečné zhrnutie a hodnotenie

A čo dodať na záver? Ako ste mohli vidieť, na ProfiZYM sme sa pozreli bližšie a musíme povedať, že je to jeden z tých produktov, ktoré nás o svojej kvalite presvedčili.

Ľahko stráviteľný prírodný prípravok, ktorý dokáže poskytnúť telu tie najrôznejšie benefity. Pokiaľ ho vyskúšate, napíšte nám do komentárov vašu skúsenosť a šírte svoje skúsenosti ďalej.

ProfiZYM plus – recenzia a skúsenosti
4.8 (96.84%) 19 hlasov
Marika Čierniková

8 rokov sa venujem fitness modelingu. Zdravá a vyvážená strava je podľa mňa pri cvičení i chudnutí najdôležitejšia. Snažím sa zdieľať svoje skúsenosti a poradiť každému, kto sa nevie vymaniť z nekonečného blúdneho kruhu. Okrem cvičenia rada cestujem a pečiem chutno-zdravé dobroty. :-)

 • 1

Sleduj náš Instagram