NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Príbehy a skúsenosti

20 kg dole v podaní Lenky Jandovej za 3 mesiace

Zdieľať

Podľa jej vlastných slov ju váha nikdy neobmedzovala v osobnom ani v pracovnom živote. Dlho sa radila medzi ľudí s vyššou váhou aj napriek tomu, že veľmi rada športovala. Prinášame vám príbeh Lenky Jandovej, ktorá schudla vo Svete zdravia za niekoľko mesiacov 20 kg. Čo ju k tomu viedlo a ako sa jej darilo? Prečítajte si jej názor (alebo ak chcete recenziu) na Svet zdravia.

Skvelé skúsenosti so Svetom zdravia má aj Lenka. Na váhe jej svieti o 20 kg menej aj vďaka výživovým konzultáciám.

Začalo to v obchode

“V decembri tesne pred Vianocami som si kupovala košeľu s veľkosťou XL. Keď som z nákupu prišla domov, tak mi akosi začalo vadiť, že si musím kupovať väčšie čísla oblečenia, ako by som mala. Postavila som sa teda na váhu, ktorá ukázala neuveriteľných 85 kg. Povedala som si, že musím so sebou niečo robiť,” začína svoje rozprávanie Lenka Jandová.

Podľa jej slov chodila okolo pobočky Sveta zdravia skoro každý deň. Po príhode s košeľou v nej rástla túžba spoznať svoje telo oveľa viac ako predtým. “Chcela som zistiť, ako na tom moje telo i zdravie je. Zaujímala ma informácia aj o hodnote tuku, môj metabolický vek a tiež aká je moja denná spotreba kalórii, opisuje svoje pohnútky pred prihlásením sa do Sveta zdravia.

Lenka na internete vyhľadala zvyšné potrebné informácie napríklad o odborníkoch vo Svete zdravia a vyplnením formulára sa objednala na svoju prvú konzultáciu. “Keď som sa dozvedela výsledok vyšetrenia, hodnotu tuku v mojom tele a čo všetko je na mojom stravovaní i jedálničku zlé, bola som zhrozená. Už mi bolo jasné, že potrebujem odbornú pomoc.”

Výživový poradca mi to uľahčil

Výživový poradca vo Svete zdravia jej to podstatne uľahčil. “Mojou nutričnou poradkyňou sa stala pani Markéta Hytmanová, ktorá bola skvelá a zároveň nekompromisná. Bola som s ňou nadmieru spokojná a aj keď sme rovnakého veku, tak vo mne dokázala vzbudiť potrebný rešpekt. Motivovalo ma to a o to viac som dodržiavala jej odporúčania ohľadom stravovania,” chváli špecialistku Lenka.

“Pani Hytmanová mi dala veľké množstvo rád a odpovedala mi na každú otázku ohľadom zdravej výživy a cvičenia. Taktiež mi dávala zaujímavé materiály s dôležitými informáciami, kontrolovala môj jedálny lístok a vždy vysvetlila aj to, čo môžem jesť a ako často,” upresňuje služby nutričnej špecialistky. Ako nám Lenka ďalej prezradila, oceňuje fakt, že aj po skončení programu môže bezplatne prísť do pobočky Sveta zdravia na merania.

S konzultáciami Svet zdravia získala tiež skúsenosti aj v iných činnostiach života. Zistila, že ak telu niečo chýba, tak je dobré okrem kvalitnej stravy doplniť aj cvičenie, prírodu, spánok a hlavne si užívať každú chvíľu. “Nemôžem sa jednoducho stresovať a hovoriť si čo by som nemala. Keď niečo na začiatku porušíte – nevyčítajte si to,” dopĺňa dôrazne.

Odštartovala som nový život

“Pravidelné kontroly a rady poradkyne Markéty Hytmanovej spôsobili, že som začala znižovať svoju váhu. Naučila som sa jesť zdravo, pravidelne a vyváženejšie. Môj nový jedálniček na mieru bol zostavený systémom nutričnej typológie, takže to nebolo vôbec ťažké a nikdy som nemusela držať žiadnu hladovku. Dokonca som časom už ani nedostávala veľkú chuť na moju obľúbenú pizzu, ktorú si však občas samozrejme ešte doprajem. 🙂 Od základov som zmenila svoj životný štýl. Pri pohľade na moje staršie fotky mi je jasné, že takto už nikdy vyzerať nechcem a nebudem. Veď predsa kupovať si oblečenie s veľkosťou 36 je oveľa príjemnejšie,” hovorí s určitou dávkou pýchy Lenka.

Recenzia na Svet zdravia od zákazníčky Lenky Jandovej je len a len pozitívna. Schudla totiž až 20 kg!

Lenka Jandová a jej premena vďaka konzultáciám vo Svete zdravia.

Pri pohľade na fotografiu vyššie musíme skonštatovať, že Lenke sa razantne zlepšila postava. Okrem toho sa jej však zvýšila chuť do života natoľko, že začala externe študovať vysokú školu a pravidelne športuje. “Väčšinou chodím 2-krát do týždňa na kolieskové korčule, každý druhý deň chodím do posilňovne a rada plávam. V zime sa vždy teším na lyžovačku a keďže mám o 20 kíl menej, tak mi to ide lepšie,” smeje sa spokojná zákazníčka Lenka.

Touto cestou sa chceme poďakovať Lenke Jandovej za ochotu zverejniť svoj príbeh a skúsenosť so Svetom zdravia. Táto malá recenzia na Svet zdravia vznikla hlavne z dôvodu ukázať, že ak je človek naozaj odhodlaný pre zmenu, tak ju môže dosiahnuť už za pár mesiacov.

Inšpirujte sa príbehom Lenky Jandovej, ktorá schudla 20 kg! Objednajte sa na konzultáciu, ktorá stojí len 7,9€ a okrem lepšej postavy získate aj väčšiu psychickú pohodu.

20 kg dole v podaní Lenky Jandovej za 3 mesiace
4.8 (95%) 8 hlasov
Marika Čierniková

8 rokov sa venujem fitness modelingu. Zdravá a vyvážená strava je podľa mňa pri cvičení i chudnutí najdôležitejšia. Snažím sa zdieľať svoje skúsenosti a poradiť každému, kto sa nevie vymaniť z nekonečného blúdneho kruhu. Okrem cvičenia rada cestujem a pečiem chutno-zdravé dobroty. :-)

  • 1