NAČÍTAVAM

Kliknite a začnite písať.

Zaujímavosti

Výživové poradenstvo Svet zdravia – recenzia

Zdieľať

Dnes vám prinášame článok týkajúci sa výživového poradenstva vo Svete zdravia. Táto sieť pobočiek s cenovo dostupnými konzultáciami a vyškoleným personálom dosiahla za krátky čas ohromujúce výsledky. Viac ako 183 500 zákazníkov, viac ako 284 000 zhodených kilogramov, 85 pobočiek (16 na Slovensku) a takto by sme mohli ešte ďalej pokračovať. Poďme sa však podrobne pozrieť na výživové poradenstvo a skúsenosti so Svetom zdravia.

Konzultácie o výžive vo Svete zdravia sú na vysokej úrovni.

Svet zdravia recenzia

Svet zdravia (v češtine Svet zdraví) je veľmi špeciálny koncept poradní, ktoré sú zamerané na trvalé a zdravé chudnutie. Pod dohľadom najväčších českých a slovenských odborníkov v oblasti výživy tu pracujú certifikovaní špecialisti. Viac informácii o odborníkoch sme priniesli v tomto článku, kde sme ich dôkladne predstavili.

Pobočky Sveta zdravia sa začali budovať v roku 2010, kedy sa datuje aj vznik spolupráce medzi českým odborníkom doktorom Petrom Fořtom a majiteľom Sveta zdravia, pánom Josefom Hůlom. O niekoľko mesiacov na to, začali vznikať pobočky aj na našom území. V súčasnej chvíli ich je na Slovensku celkom 16.

RNDr. Petr Fořt, Csc. hlavný garant projektu predstavuje Svet zdravia:

Ako funguje Svet zdravia?

Cesta za dlhodobo štíhlou líniou a pevnejším zdravím sa vo Svete zdravia skladá z 5 krokov, ktoré sa vám teraz pokúsime bližšie opísať. Veď predsa musíte vedieť do čoho idete.

1. krok: Objednávka

Objednať sa do Sveta zdravia môžete aj pohodlne cez nezáväzný online formulár. Nemusíte tak nikam volať či dokonca ísť hneď na pobočku. Vo formulári uvediete základné osobné údaje, ktoré slúžia na to, aby vás mohli pracovníci kontaktovať.

Zvolíte si taktiež pobočku, ktorá vám najviac vyhovuje a formulár odošlete. Po jeho úspešnom odoslaní sa s vami telefonicky spojí výživový špecialista a dohodne si s vami termín aj čas prvej konzultácie v cene len 7,90€. Dátum a hodina je čisto na vás, ochotne sa vám prispôsobí podľa vašich možností.

2. krok: Vstupná konzultácia

Po príchode na pobočku vás uvíta milý a odborne vyškolený personál. Bude vám pridelený výživový poradca, ktorý vás prevedie celým procesom. Ako prvé pomocou prístroja Tanita kompletne diagnostikuje váš súčasný zdravotný stav. Zistíte to, aké máte hodnoty hmotnosti, telesného tuku, svalstva a váš metabolický vek.

Na základe výsledkov vyšetrení a odpovedí z úvodného dotazníka získa odborník cenné podklady pre vytvorenie jedálnička na mieru. Po vstupnej konzultácii je pokračovanie len a len na vašom rozhodnutí. Ak sa rozhodnete pre dlhodobejší plán, tak dostanete možnosť aj podrobného vyšetrenia krvi. To môže odhaliť napríklad to, ktoré potraviny vám škodia aké dôležité živiny vám chýbajú.

3. krok: Vypracovanie individuálneho plánu

Pomocou nutričnej typológie a údajov zo vstupnej kontroly vám špecialista s použitím unikátneho softvéru pomôže vytvoriť individuálny jedálny plán. Hneď potom vám ho dôkladne vysvetlí váš pridelený odborník. Poskytne vám cenné rady a odporúčania stavané presne na váš konkrétny zdravotný stav.Jedálny lístok na mieru dostanete po konzultácii vo Svete zdravia.

Plán vo Svete zdravia vychádza z tzv. komplexnej nutričnej typológie. Predstavuje jedálny lístok na mieru a vypísané vhodné/nevhodné potraviny. Tento jedálny lístok vám zaručí, že nebudete hladovať a vaše chudnutie bude zdravé a s dlhodobým efektom.

4. krok: Priebežné konzultácie vo Svete zdravia

Prvá konzultácia vo Svete zdravia vám má priniesť dôležité informácie o vašom zdraví a metabolizme. Prvé vyšetrenie ukáže aj to, ako by mal vypadať váž vzorový jedálniček na mieru. Mnoho ľudí však potrebuje na ceste za svojim cieľom aj niečo navyše – akúsi pridanú hodnotu.

Svet zdravia si to plne uvedomuje a preto prostredníctvom pravidelných konzultácii motivuje svojich zákazníkov. Výživové poradenstvo by dnes nemalo byť len o tom čo jesť a čo nejesť, ale aj o tom posilniť sebakontrolu človeka a “preprogramovať” jeho negatívne myslenie. S príjemným odborníkom a jeho praktickým radám, bude priebeh vášho chudnutia nielen jednoduchší a rýchlejší, ale aj omnoho zábavnejší.

5.krok: Konečne badateľné výsledky!

A konečne prichádzame k najkrajšiemu a najúžasnejšiemu, čo sa pri dodržiavaní rád, pokynov a jedálneho lístka podarí každému klientovi Sveta zdravia. Predsa výsledky!

Čo získate so Svetom zdravia?
 1. Prirodzenú zdravú hmotnosť, ktorí zodpovedá vášmu veku.
 2. Zoznam potravín, ktoré sú vhodné a nevhodné pre vaše telo.
 3. Program na trvalé chudnutie a redukciu hmotnosti.
 4. Lepší zdravotný stav a pocit zo seba samého.
 5. Viac energie, životného elánu a sebadôvery.
 6. Konzultácie s najlepšími odborníkmi na výživu.
 7. Diskrétne prostredie pre vaše chudnutie.
A čoho sa naopak zbavíte?
 1. Nadbytočných kilogramov.
 2. Tuku nielen v oblasti brucha, bokov a stehien.
 3. Škodlivých látok v tele.
 4. Únavy, stresu a nechuti.
Pozrite si video, ako prebieha konzultácia a čo vás tam čaká:

Svet zdravia recenzie, výsledky a skúsenosti klientov

O Svete zdravia sa toho napísalo v recenziách viac v susedných Čechách než u nás. Aj napriek tomu však možno nájsť mnohé skúsenosti a názory od samotných klientov. Ich názory sa vo väčšine prípadov schádzajú v jednom – Svet zdravia poskytuje najlepšie a najlacnejšie konzultácie v oblasti chudnutia a zdravej výživy.

Množstvo ľudí si pochvaľuje najmä fakt, že na prvej konzultácii, ktorá stojí len 7,90€ (cena 2 krabičiek cigariet alebo jedného obeda v reštaurácii), získajú jasný prehľad o svojom zdravotnom stave a metabolizme. Veľa z nich ani nevedelo, ktoré potraviny im vyhovujú a ktoré naopak škodia. Jedálniček na mieru je podľa nich totálnou čerešničkou na torte.

Pravidelne sa snažíme zhromažďovať a pridávať skúsenosti a veľké premeny zákazníkov vo Svete zdravia. Možno ste si všimli aj kategóriu Príbehy a skúsenosti, v ktorej si môžete prečítať množstvo životných príbehov a reálnych premien. Nielen fotografie, ale aj tieto drobné recenzie na Svet zdravia sú dôkazom toho, že je to možné. Inšpirujte sa príbehmi ostatných a naberte odvahu aj vy.

Naše záverečné zhrnutie

Recenzia na Svet zdravia sa blíži ku svojmu koncu. Na záver by sme chceli vyzdvihnúť priaznivú cenu a hlavne to, že Svet zdravia sa snaží svojich klientov vzdelávať. V dnešných časoch, ktoré sú plné chorôb a ochorení, sa vzdelávanie v oblasti zdravej výživy podceňuje. Ak chcete schudnúť s odborníkom, tak výživové poradenstvo Svet zdravia je momentálne tou najlepšou možnosťou.

Chcete schudnúť zdravo a s dlhodobým efektom?

Objednajte sa ešte dnes na konzultáciu do Sveta zdravia s cenou len 7,90€. Podľa výsledkov vyšetrenia získate jedálniček na mieru a presnú predstavu o tom, aký je váš zdravotný stav.

 

Výživové poradenstvo Svet zdravia – recenzia
4.5 (90.3%) 202 hlasov
Marika Čierniková

8 rokov sa venujem fitness modelingu. Zdravá a vyvážená strava je podľa mňa pri cvičení i chudnutí najdôležitejšia. Snažím sa zdieľať svoje skúsenosti a poradiť každému, kto sa nevie vymaniť z nekonečného blúdneho kruhu. Okrem cvičenia rada cestujem a pečiem chutno-zdravé dobroty. :-)

 • 1

3 Comments

Sleduj náš Instagram