Kliknite a začnite písať.

Móda a krása

Ako si vybrať vibrátor – šikovného a diskrétneho pomocníka do postele?

Zdieľať
DOPLNKY STRAVY ZADARMO
Omega-3
Vitamín K2
Na kĺby
Ženšen

Dokonalý tvar, presný zásah na tie najcitlivejšie miesta, možnosť zvoliť si tempo či intenzitu, koniec, ktorý sa končí slastným vyvrcholením, a príležitosť kedykoľvek si to zopakovať… Dokonca ihneď! Každá žena musí uznať, že všetky tieto atribúty do bodky nesplní žiaden muž. Tak prečo si teda nedopriať chvíle osamote, ktoré môžu i nemusia zostať vaším tajomstvom, prípadne si spestriť svoj single život pomôckou, ktorá splní aj tie najnáročnejšie požiadavky?

Už dávno neplatí, že vibrátor je tabu a za hry pod perinou v spoločnosti tejto pomôcky sa treba hanbiť. Minimálne jeden vibrátor dnes vlastní väčšina žien, pričom sa niet čomu diviť. Vibrátor totiž predstavuje hračku, na ktorej schopnostiach sa veľmi rýchlo vytvára závislosť.

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Ako si vybrať ten správny vibrátor?

V prvom rade je potrebné rozmyslieť si, čo presne od neho očakávate a za akých okolností ho chcete používať. Zatiaľ čo jeden typ vibrátora využijete aj v spoločnosti svojho partnera, inú mašinku zasa viac oceníte počas nocí, ktoré budete tráviť osamote.

Chcete jeho vibrácie pocítiť predovšetkým na klitorise, alebo skôr hľadáte hračku, ktorá je majsterkou penetrácie? Potrpíte si na realistický tvar, alebo si prajete jednoduchú pomôcku s hladkým povrchom? Postačí vám „vreckový“ vibrátor, alebo chcete okúsiť, aké to je zažiť v posteli veľkostný nadpriemer?

Na všetky tieto otázky by ste mali pri kúpe vibrátora poznať jasné odpovede. Potom si stačí už len vybrať zo širokej ponuky materiálov a farieb. Momentálne sa mimoriadnemu úspechu tešia silikónové alebo sklenené vibrátory. Okrem dlhej životnosti vás isto poteší i informácia, že tieto typy materiálov patria medzi najhygienickejšie a sú úplne zdravotne nezávadné.

...

V prípade, že stále nemáte vo výbere jasno, máme pre vás niekoľko tipov, ktoré pri kúpe oceníte:

Klitorisový vibrátor – pomôcka, ktorá dopraje súčasnú stimuláciu bodu G aj klitorisu. Telo vibrátora totiž obsahuje aj kratší klitorisový výbežok, ktorý po zavedení hračky zostáva na povrchu vagíny. Vibrácie tak súčasne stimulujú pošvu aj klitoris, vďaka čomu orgazmus prichádza rýchlejšie a je omnoho silnejší.

Vodotesný vibrátor – zväčša má hladký silikónový povrch a okrem množstva vibračných módov poskytuje aj nesmierne príjemnú možnosť – vziať si ho do vane. Vodotesnému vibrátoru totiž neuškodí ani ponorenie pod vodnú hladinu a vy si tak vďaka tomu môžete užiť celkom nový druh šteklivého zážitku. Túto jeho schopnosť oceníte aj pri čistení pomôcky. Ak môžete vibrátor poriadne opláchnuť pod vodou, je to nielen praktické, ale zvyšuje sa možnosť, že ho očistíte omnoho dôkladnejšie.

Nabíjateľný vibrátor – nesmierne praktická funkcia, ktorá vás odbremení od povinnosti neustále dokupovať vhodný typ bateriek. Vibrátor jednoducho pripojíte k adaptéru a počkáte, kým mu elektrina doplní zásoby energie. Nikdy viac tak nebudete musieť vyberať batérie z ovládača na televíziu, aby ste si mohli dopriať chvíľku rozkoše.

Výrobcovia erotických pomôcok sa dnes predbiehajú v tom, akú novinku na tento trh uvedú. Širokú ponuku vibrátorov nájdete v sexshope isexshop.sk. Len čo dokončíte svoj nákup, do 24-och hodín môžete očakávať diskrétne zabalenú škatuľku, v ktorej vás bude čakať váš nový dlhoročný spoločník. Ak už jeden vibrátor vlastníte a nechcete ho ani za nič vymeniť, možno nastal čas spoznať aj iné erotické pomôcky pre ženy.

...
Redakcia MojaVýživa

Máte tip na ďalší článok? Napíšte nám na info(at)mojavyziva.sk a veľmi radi spracujeme témy, ktoré vás zaujímajú.

  • 1

1 komentár

  1. Eva 1. septembra 2020

    ďakujem za návod…šla som podľa neho a vybrala som si na superlove we vibe (: a som nadsena

    Odpovedať

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *