Kliknite a začnite písať.

Pullulán, označenie E1204, sa používa pri poťahovaní výživových doplnkov vo forme tabliet, alebo kapsúl. Tiež ho môžeme nájsť pri osviežovačoch dychu.

  • Škodlivosť: bezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: nie

Popis a účinky E1204, Pullulán

Pullulán je polysacharid polymér pozostávajúci z jednotiek maltotriosy, tiež známych ako α-1,4; α-1,6-glukán „. Tri glukózové jednotky v maltotrióze sú spojené α-1,4 glykosidickou väzbou, pričom po sebe idúce jednotky maltotriosy sú vzájomne prepojené pomocou α-1,6 glykosidické väzby. V potravinárskom priemysle sa používa ako potravinová prísada pod názvom E1204 a používa sa ako leštiace látka, zahusťovadlo. Pridáva sa aj do výrobkov ako sú cestoviny, či rezance.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop