Kliknite a začnite písať.

Hydrogénsiričitan vápenatý je spevňujúca látka v podobe bieleho prášku. Svojou vôňou pripomína oxid siričitý a zabraňuje hnednutiu potravín. E227 by ste sa mali vyhnúť, niektorí odborníci ho dokonca považujú za rakovinotvornú látku.

  • Škodlivosť: nebezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: áno

Popis a účinky – E227, Hydrogénsiričitan vápenatý

Hydrogénsiričitan vápenatý, označenie E227, pôsobí ako konzervačná látka a taktiež aj ako antioxidant. E227 predlžuje trvanlivosť potravín a chráni ich proti skazeniu v dôsledku oxidácie. E277 môžeme nájsť v ovocí alebo v ovocných šťavách, víne alebo vo výrobkov zo zemiakov.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop