Kliknite a začnite písať.

Hydrogénsiričitan draselný (E228) je látka, ktorá má konzervačné účinky a takisto sa považuje za antioxidant. Vďaka tomu, že chráni vitamín C pred jeho degradáciou, môžeme ho nájsť v džúsoch.

  • Škodlivosť: nebezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: áno

Popis a účinky – E228, Hydrogénsiričitan draselný

Soľ kyseliny sírovej teda hydrogensiričitan draselný E228 sa používa proti kvasinkám a baktériám. Látka E228 je považovaná v malom množstve za bezpečnú, avšak pri vyššej koncentrácii môže vyvolávať alergické reakcie, bolesť hlavy alebo príznaky porúch správania. Antioxidačné účinky E228 sa prejavujú najmä tým, že zabraňuje skazeniu potravín oxidáciou. Zažltnutý tuk alebo farebné zmeny potravín sú práve následky oxidácie.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop