Kliknite a začnite písať.

Antioxidant pevného skupenstva, ktorý sa dobre rozpúšťa vo vode s názvom kyselina L – askorbová, nesie označenie E300. Nájdeme ju v množstve potravín a odporúčaná denná dávka E300 nie je obmedzená.

  • Škodlivosť: bezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: nie

Popis a účinky – E300, Kyselina L – askorbová

Kyselina L–askorbová (E300) znižuje oxidáciu tuku, a tým zabraňuje vzniku rakovinotvorných látok. Je obsiahnutá v čerstvom ovocí, najmä v citrusových plodoch alebo ríbezliach a taktiež aj v množstve zeleniny (brokolica, paprika, špenát,…). Využitie má E300 aj ako konzervačný prostriedok, pretože zachováva farbu mäsa, predlžuje trvanlivosť mlieka, zabraňuje vyblednutiu ovocných štiav a dokonca udržuje správnu farbu aj pivu. E300 slúži aj ako pridaná látka pri spracovávaní múky, urýchľuje jej vyzretie. E300 sa vyrába chemickou syntézou z hroznového cukru alebo priamou extrakciou z ovocia a zeleniny.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop