Kliknite a začnite písať.

Kvapalná látka, ktorá je rozpustná v tukoch a nerozpustná vo vode je vlastne mix α, γ a δ tokoferolov. Tokoferolové látky sú prirodzenou súčasťou v zložení orechov, listovej zeleniny a takisto aj obilia. Označujú sa ako E306.

  • Škodlivosť: bezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: áno

Popis a účinky – E306, Extrakt s vysokým obsahom tokoferolov

Látka E306 predlžuje trvanlivosť potravín s obsahom tuku, teda napríklad margarínu a olejov a často tvorí jednu zo zložiek vo vitamínových doplnkoch. E306 nie je nebezpečné a nežiadúce účinky sú takmer mizivé. V ojedinelých prípadoch sa pri nadmernom používaní vitamínových doplnkov môžu objaviť malé trhlinky na perách. Tokoferoly pôsobia v ľudskom tele ako prírodné antioxidanty, zlepšujú imunitu a sú povolené rovnako ako v Európe, tak aj v USA. V roku 2005 bolo dokonca zistené, že látky s obsahom tokoferolov (E306) znižujú riziko vzniku Alzheimerovej chorby.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop