Kliknite a začnite písať.

Včelí vosk (označenie E901) je produkt vytváraný niektorými druhmi včiel. Získava sa z plastov po odstránení medu, pomocou horúcej vody alebo slnečného tepla. Následne sa filtruje a vzniká žltý včelí vosk. Existuje aj biely vosk, čo je v podstate iba vybielený žltý včelí vosk. Bielenie prebieha pomocou oxidačných činidiel  alebo slnečného svetla.

  • Škodlivosť: bezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: áno

Popis a účinky – E901, Včelí vosk

Včelí vosk, E901, je látka, využiteľná v mnohých odvetviach. Tvorí súčasť mnohých kozmetických prípravkov na vlasy, pleť alebo pery a to najmä vďaka tomu, že vyživuje, ošetruje a chráni pokožku pred vysušením. V potravinárskom odvetví ju nájdeme v sušenom ovocí, syroch, káve alebo v surovinách s príchuťou medu. E901 zabezpečuje tvorbu lesklého filmu na ovocí, zelenine a dokonca aj na želé cukrovinkách alebo lentilkách. Predlžuje trvanlivosť potravín a zabraňuje strate vody a vlhkosti. E901 je bezpečná a neškodná látka, ktorá nemá nijaké výrazné negatívne účinky. Odporúča sa len vyššia obozretnosť u ľudí, trpiacich rôznymi alergiami. Je povolené používať ju v celej EU a rovnako aj v USA.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop