Kliknite a začnite písať.

L-cystín je aminokyselina s označením E921, ktorá sa nachádza v živočíšnom perí, nechtoch, chlpoch, vlasoch a dokonca aj v koži. Jej používanie nie je v EU povolené a pri pokusoch na zvieratách boli zistené jej negatívne účinky. Poškodzuje pečeň a taktiež aj obličky.

  • Škodlivosť: nebezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: nie

Popis a účinky – E921, L-cystín

E921 má vynikajúce kypriace účinky, a preto sa používa na spracovanie múky alebo pri výrobe chleba, pečiva a iných pekárenských výrobkov. E921 sa pridáva aj do cereálií alebo detskej kojeneckej stravy. Je dôležité dávať si na túto látku pozor a dbať na to, aby ju nekonzumovali malé deti.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop