Kliknite a začnite písať.

Bieliace činidlo E924a, bromičnan draselný, sa získava z reakcie brómu s horúcim roztokom hydroxidu draselného. Látka nesie označenie E924a a jej používanie nie je v EÚ povolené, čo sa však o USA povedať nedá. Američania bromičnan draselný pridávajú napríklad do pochutín značky Burger King, takže si na to dávajte obzvlášť pozor.

  • Škodlivosť: nebezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: nie

Popis a účinky – E924a, Bromičnan draselný

E924a sa vyskytuje v pekárenských výrobkoch z bielej múky, ale aj ako látka slúžiaca na ošetrenie pivovarského sladu. Vďaka tomu, že má bieliace účinky a pôsobí ako kypriaci prostriedok zabezpečuje lepšie miešanie a následne aj spracovávanie cesta. Svoje miesto má E924a aj v oddelení kozmetiky, kde sa pridáva do zubnej pasty alebo ústnej vody. Je dôležité pripomenúť, že bromičnan draselný / E924a môže byť toxický. Pri nadmernom požití tejto látky sa u ľudí vyskytla nevoľnosť, zvracanie a hnačky. Môže sa stať, že vám po použití zubnej pasty s obsahom bromičnanu draselného začnú krvácať a zapaľovať sa ďasná.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop