Kliknite a začnite písať.

Bromičnan vápenatý, označenie E924b, je soľ kyseliny bromičitej a vápna. Poznáme ho aj pod spomenutou skratkou E924b. Rovnako ako bromičnan draselný, tak aj ten vápenatý používame pri pečení. Má vlastnosti, ktoré zvýrazňujú chuť a zlepšujú kvalitu múky.

  • Škodlivosť: nebezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: nie

Popis a účinky – E924b, Bromičnan vápenatý

Bromičnan vápenatý alebo E924b nájdeme predovšetkým vo výrobkoch z múky, chlebe a inom pečive. Látky, zlepšujúce kvalitu múky napomáhajú aj pri ošetrení sladu, z ktorého sa varí pivo, je teda možné, že ich nájdeme aj v ňom. Bromičnan vápenatý spôsobuje podráždenie kože v niektorých prípadoch dokonca vyvoláva zvracanie alebo nevoľnosť. Používanie E924b ako pridanej látky v potravinách, je v niektorých krajinách zakázané.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop