Kliknite a začnite písať.

Argón je látka, ktorá sa vyskytuje v plynnom skupenstve ako bezfarebný, vzácny plyn bez špecifického zápachu. Argón nesie označenie E938 a jeho prítomnosť možno nájsť aj v atmosfére.

  • Škodlivosť: bezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: nie

Popis a účinky – E938, Argón

Využitie argónu pozostáva najmä z technickej oblasti. V potravinárstve sa E938 používa ako hnacia látka v spreji, pretože za jeho prítomnosti sa dosiahne požadovaný tlak v nádobe. Ďalej sa môže využiť ako baliaci plyn pri balení potravín alebo ako náplň žiaroviek tzv. „argónok“. E938 sa získava frakčnou destiláciou skvapalneného vzduchu a považuje sa za bezpečnú látku, ktorá je povolená v EÚ bez obmedzenia. Pre človeka nie je argón nijako nebezpečný.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop