Kliknite a začnite písať.

Plyn, ktorý tvorí väčšiu polovicu obsahu atmosféry sa nazýva dusík a nesie označenie E941. Získava sa synteticky odstránením kyslíka zo vzduchu. E941 je bezpečná látka bez akýchkoľvek nežiaducich účinkov, povolená v EU a rovnako aj v USA.

  • Škodlivosť: bezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: nie

Popis a účinky – E941, Dusík

Dusík má hneď niekoľko využití a jedným z nich je jeho konzervačná schopnosť, ktorá chráni ovocie a zeleninu pred prezretím. Táto jeho vlastnosť sa využíva aj v kozmetike. Dusík sa používa aj ako pohon do tlakových nádob alebo ako chladiaca látka. E941 je látka, ktorá vytvára ochranný obal konzervovaného, mrazeného alebo vákuovo baleného ovocia a zeleniny.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop