Kliknite a začnite písať.

Extrakt pochádzajúci až z ďalekej Južnej Ameriky sa získava zo sušenej kôry stromu Quillaja saponaria. Už aj jeho samotný názov vám môže pripomínať hlavnú funkciu tohto éčka, ktoré sa v potravinárstve využíva ako penidlo. E999 je povolené používať v celej EU a rovnako aj v USA.

  • Škodlivosť: bezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: nie

Popis a účinky – E999, Extrakt kvilajovej kôry

E999 sa získava extrakciou tekutiny z kôry alebo dreva vetvičiek stromu stromu Quillaja saponaria. Látka je dôležitá pre ľudský organizmus, pretože má protizápalové účinky a taktiež zabraňuje zvyšovaniu cholesterolu. Extrakt kvilajovej kôry E999 sa pridáva do nealkoholických nápojov, kde pôsobí ako penidlo. Využíva sa ako emulgátor pri výrobe pečiva, sladkostí alebo mliečnych produktov. Nemá nijakú výraznú farbu a ani chuť.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop