Kliknite a začnite písať.

Zaujímavosti

KetoMix je najlepšia proteínová diéta. Recenzie a skúsenosti neklamú

Zdieľať
DOPLNKY STRAVY ZADARMO
Omega-3
Vitamín K2
Na kĺby
Ženšen

V minulosti sme bielkovinovej, alebo ak chcete proteínovej diéte, venovali rozsiahly článok. Keďže však išlo len o jednu z mnohých podôb tejto diéty, tak dnes sme sa rozhodli pozrieť na ďalšiu. Konkrétne na diétu KetoMix – dnes ju smelo môžeme označiť za najlepšiu proteínovú diétu. Dôvodom sú preukázateľné výsledky, o ktorých sa v recenziách zmieňujú desiatky ľudí. Pozrime sa na skúsenosti hovoriace za všetko.

Ketomix

Čo je to KetoMix?

KetoMix je proteínová diéta, ktorá v poslednom roku zažíva veľký boom. Jej princíp je založený na tom, že zvýšite príjem bielkovín a zároveň obmedzíte príjem sacharidov na potrebné minimum.

Táto jednoduchá základná metóda je v chudnutí považovaná sa jednu z najlepšie fungujúcich ako pri mužoch, tak aj pri ženách rôzneho veku. KetoMix je v podstate diéta zložená z viacerých špeciálnych proteínových jedál – tie boli vyvinnuté pod drobnohľadom výživových poradcov.

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Vyberiete si výhodné balíčky alebo jednotlivé produkty

KetoMix ponúka hneď niekoľko plánov, aby si mohol vybrať individuálne naozaj každý. Diéta je uspôsobená tak, aby ste nemali v priebehu diéty hlad, prípadne ďalšie nepríjemnosti.

Všetky jedlá sú navrhnuté od nutričných špecialistov, takže sa nemusíte obávať, že vášmu telo budú chýbať dôležité látky. Pri prípravách mysleli aj na vitamíny a minerály, čo patrí medzi najčastejšie otázky. Plány si vyberáte podľa toho, koľko potrebujete schudnúť. Ak si chcete diétu najskôr vyskúšať – zistiť, ako jedlá chutia, tak v ponuke majú diétu už na 7 dní.

Proteínová jedla (polievky, palacinky, pudingy, kaše, sladkosti) značky KetoMix sú vyrobené z najkvalitnejších surovín. Čo najčastejšie obsahujú?

...
 • Srvátkové proteíny,
 • sóju,
 • vitamíny, minerály,
 • vlákninu
 • antioxidanty,
 • sušené mlieko,
 • a výhradne len prírodné arómy!

KetoMix recenzie a skúsenosti s produktmi

Recenzie a skúsenosti s KetoMix, ktoré sme dokázali dohľadať, sú v drvivej väčšine prípadov pozitívne. A pritom nejde len o „umelo vytvorené“ pozitívne ohlasy, ako to býva pri niektorých podradných produktoch na chudnutie.

Príkladom sú napríklad nižšie uvedené overené recenzie KetoMix diéty na 4 týždne (140 porcií) z cenového porovnávača Heureka.

Zaujímavosťou je, že niektorí ľudia pociťovali únavu v počiatku diéty. Prvé dni bielkovinovej diéty však bývajú spravidla vždy o niečo náročnejšie, keďže telo je zvyknuté na vysoké dávky sacharidov (cukrov) a naraz mu chýbajú.

Vedľajšie účinky nespozoroval nikto z overených zákazníkov. Ak by ste však mali po užívaní produktov zaznamenali akékoľvek zdravotné problémy, tak bezodkladne kontaktujte vášho obvodného lekára.

...

Ktoré výhody sa pri KetoMix skloňujú najčastejšie?

Prinášame prehľad načastejšie sa opakujúcich výhod diéty KetoMix.

 • Naozaj chudnete bez drastického hladovania a každodenného cvičenia.
 • Postupný výsledok bez jojo efektu.
 • Produkty diéty neobsahujú pridané glutamány a chemické prísady.
 • Vhodná diéta aj pre celiatikov či vegánov.
 • Množstvo rôznych vitamínov a minerálov.
 • Široká ponuka jedál (až 22) – nie je to jednotvárna proteínová diéta.

Reálne príbehy ľudí, ktorí vyskúšali KetoMix

Z oficiálnej stránky produktu sme vybrali niekoľko príbehov reálnych osôb, ktorým proteínová diéta KetoMix naozaj pomohla. Dokonca okrem fotografií a stručných popisov tam nájdete aj detailnejšie opísané skúsenosti.

Máte aj vy skúsenosti s diétou Ketomix? Alebo by ste chceli pridať vlastnú recenziu? Napíšte nám do komentára a pomôže tak s výberom aj ďalším čitateľom a potenciálnym záujemcom o túto proteínovú diétu.

5/5 - (1 vote)
Redakcia MojaVýživa

Máte tip na ďalší článok? Napíšte nám na info(at)mojavyziva.sk a veľmi radi spracujeme témy, ktoré vás zaujímajú.

 • 1

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *