Kliknite a začnite písať.

Móda a krása

Náušnice sú ideálnym darčekom pre výnimočné ženy, dievčatá i deti

Zdieľať

Každý z nás má niekoho, komu by chcel dopriať len to najlepšie. Možno aj vy patríte k tým, ktorí hľadajú špeciálny darček pre svojich milovaných, niečo, čo by dokonale vyjadrilo vašu úctu a lásku k nim. Môžete to však byť aj vy, kto sa chce potešiť niečím novým a zažiariť s krásnym doplnkom. V oboch prípadoch odporúčame jedinečné náušnice, z kvalitných materiálov, zhotovené v unikátnom dizajne. Nechajte sa očariť luxusom a spoznajte doplnok, ktorý si zamilovali nielen ženy.

Náušnice sú obľúbeným doplnkom, ktorý bol, je, aj bude

Náušnice sprevádzali ľudí už od nepamäti. Medzi prvé zmienky o náušniciach patria tie, ktoré pochádzajú pravdepodobne z Blízkeho Východu a siahajú približne až do roku 3000 pred naším letopočtom. Náušnice sa v nich spomínajú ako vyjadrenie náboženskej či kmeňovej príslušnosti, ale aj ako známka istého sociálneho statusu a ukážka bohatstva a prosperity nositeľa.

Od tých čias si náušnice prešli dlhú cestu, počas ktorej sa nespočetne veľakrát prispôsobovali módnemu diktátu. Stali sa akýmsi neoddeliteľným doplnkom takmer každej ženy, od detstva až do vysokého veku. Samozrejme, náušnice nie sú určené výhradne len pre ženy. Sú to však práve ženy a dievčatá, ktoré v nich majú najväčšiu záľubu a ktoré ich rady menia pri každej príležitosti, ktorá sa im naskytne.

Pre deti i mladé slečny sú najvhodnejšie jemné náušnice

Drobné náušničky, ktoré na detských uškách pôsobia roztomilo, sú dokonalou ozdobou pre malé princezné. Náušnice sa nezachytávajú a neprekážajú pri bežných činnostiach, no zároveň sú prvým šperkom, ktorý obvykle dieťa nosí, preto je potrebné vyberať kvalitné materiály zo vzácnych kovov, bez obsahu alergénov. Detské náušnice majú tiež delikátny dizajn, ako stvorený pre deti.

Filigránske malé náušnice však rozhodne nie sú vyhradené len pre deti. Obľúbili si ich aj mnohé mladé slečny či dospelé ženy, ktoré dávajú prednosť nenápadným, ale zato prepracovaným detailom a vzácnym materiálom. Klasika a distingvovanosť je zárukou dobrého vkusu, ktorým nič nepokazíte vo formálnom, i menej formálnom prostredí.

Objavte exkluzívne náušnice s hravými motívmi

Sortiment náušníc, z ktorých si dnes môžeme vybrať, je určite obrovská. Značka TOUS ponúka originálne, moderné a hravé motívy, svetoznáme svojou kvalitou a detailným prepracovaním. Kultovou obchodnou známkou spoločnosti sa stal medvedík, o čom svedčí aj jeho prítomnosť v projektoch. Oblé, jemné tvary medvedíka sú tiež inšpiráciou pre vznik mnohých šperkov.

Samozrejme, čo sa týka materiálu, značka TOUS kladie dôraz na kvalitné, trvácne materiály a vždy aktuálny dizajn, pretože chce, aby vás jej s láskou vyrobené náušnice, ako aj iné doplnky, sprevádzali po celý život. Aj vďaka tomu môžeme povedať, že náušnice značky TOUS sú darčekom, ktorý nikdy nesklame.

Redakcia MojaVýživa

Máte tip na ďalší článok? Napíšte nám na info(at)mojavyziva.sk a veľmi radi spracujeme témy, ktoré vás zaujímajú.

  • 1

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *