Kliknite a začnite písať.

Zaujímavosti

Stravujte sa lacnejšie – začnite využívať zľavové kódy aj na jedlo a nápoje

Zdieľať
DOPLNKY STRAVY ZADARMO
Omega-3
Vitamín K2
Na kĺby
Ženšen

Prečo platiť viac, keď to nie je potrebné? Je úplne prirodzené, že ľudia chcú pri nakupovaní ušetriť každé euro, lebo ako sa hovorí – euro k euru a budem milionár. Ale teraz vážnejšie. Vedeli ste, že zľavové kódy už dávno nie sú len výsadou pri nákupe elektroniky, kozmetiky alebo oblečenia? Služba Kuponovnik.sk prináša promo kódy aj na stravu a nápoje.

Ako sa stravovať lacnejšie? Použite zľavový kód!

To najdôležitejšie v živote každého človeka je zdravie. Starať sa oň možno pomocou doplnkov stravy, ale aj rôznych liekov. To všetko spadá do kategórie zdravia. Zľavové kupóny sú osvedčenou a dobrou cestou, ako si starostlivosť o svoje telo zvýhodniť. Zľavové kupóny vám pomôžu nakúpiť všetky potrebné produkty za zvýhodnené ceny. Prospejete tak svojmu telu, rovnako ako potešíte svoju peňaženku.

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Spomínaný projekt Kuponovnik združuje obrovské množstvo zľavových kódov (+/- 1 000) naprieč rôznymi internetovými obchodmi. Vybrať si môžete ľubovoľne, podľa vlastného uváženia, pričom sa vôbec nemusíte registrovať. Niekedy sa môže stať, že kódy sú „vyexpirované“, no v tomto prípade je riziko minimalizované dennou aktualizáciou.

Nechýbajú kódy so zľavou v spomínaných kategóriách, ale ani zľavové kódy na nábytok, hračky, šperky, hry, či pôžičky. Nás však zaujali predovšetkým zľavy na stravu a nápoje.

Akcie na jedlo alebo doprava zadarmo

Ste v práci a objednávate si pravidelne denné menu? Alebo ste práve doma a nechce sa vám variť? V tom prípade navštívte Kuponovnik a pozrite sa na aktuálnu ponuku kódov. Za všetky možno spomenúť aktuálne zľavové kódy Bistro.sk (vo forme kreditov až do výšky 3 %).

...

Ani občasná návšteva siete fast-foodov nikomu neublíži. Získať zľavu môžete napríklad aj v McDonalds. Nechýbajú zľavové kupóny do online e-shopov so zdravou výživou a superpotravinami, napr. Powerlogy, CountryLife, mix.it, chefshop či Grizly. Ponuka promo kódov je naozaj veľmi široká.

5/5 - (1 vote)
Redakcia MojaVýživa

Máte tip na ďalší článok? Napíšte nám na info(at)mojavyziva.sk a veľmi radi spracujeme témy, ktoré vás zaujímajú.

  • 1

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *