Kliknite a začnite písať.

PR Zaujímavosti

Tipy na darčeky pre športovcov

Zdieľať
DOPLNKY STRAVY ZADARMO
Omega-3
Vitamín K2
Na kĺby
Ženšen

Máte vo svojom okolí športovca, ktorého chcete potešiť darčekom? Žiadny problém! Inšpiráciu môžete načerpať v nasledujúcich riadkoch.

Mnoho ľudí popri práci alebo škole športuje. Pre vás je to skvelá príležitosť, ako im kúpiť vhodný darček na sviatok, či inú príležitosť. Každý športovec sa poteší aj drobnému darčeku, ktorý súvisí s jeho obľúbenou činnosťou. Predtým, ako sa rozhodnete nakupovať, mali by ste športovca/športovkyňu aspoň trochu spoznať.

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Neunáhlite sa

Ak viete, že váš známy je aktívny bežec, zrejme mu nebudete kupovať profesionálne kolieskové korčule. Rovnaké je to aj s futbalistom, plavcom, či lyžiarom. Základ teda je poznať, akému športu sa daná osoba venuje. Zamerajte sa tiež na detaily. Ak je to profesionál, pravdepodobne už všetko potrebné vybavenie má. Naopak, ak je amatér, je možné, že mu niečo do výbavy chýba. A to je priestor pre vás.

To je ten optimálny variant. Čo však v prípade, ak neviete nič nájsť a oslava je už za rohom? V tom prípade môžete siahnuť po “všeobecnejších” darčekoch, ktoré môžu rovnako potešiť.

Elektronikou nič nepokazíte

...

Vhodný elektronický doplnok vôbec nemusí byť zlá voľba, pokiaľ nekúpite niečo, čo už športovec používa. Výborným doplnkom sú športové hodinky, prípadne lacnejšia alternatíva – športový náramok. V rámci cvičenia sú výborným pomocníkom a okrem merania všetkých dôležitých životných funkcií sa dajú spárovať aj so smartfónom.

Pri individuálnom športovaní často počúvame hudbu. Posledné roky fičia bluetooth športové slúchadlá. Tie si dokonca môžete spárovať s inteligentnými hodinkami/náramkom a teda pri športe nemusíte nosiť mobil. Slúchadlá vedia naozaj potešiť, navyše, kvalitné kusy kúpite aj pod 30 eur.

Fitness pomôcky

Niektorí športovci sú zarytí fanatici, iní zas pohoďáci, čo cvičia rekreačne, pre radosť. Tú druhú skupinu môžeme potešiť jednoduchými fitness pomôckami. Ak cvičia v domácich priestoroch, určite ich poteší fitness lopta, podpera na kliky, či posilňovacia guma, ktorá sa hodí aj na strečing. Možností je neúrekom.

Druhou, drahšou alternatívou sú posilňovacie stroje. Tie sú síce o čosi drahšie, no ako skupinový darček by to nemuselo byť až také finančne náročné. Posilňovacia veža, bežiaci pás alebo eliptický trenažér môže byť vhodný darček pre muža, ale aj ženu.

Doplnky výživy

...

Táto kategória sa nemusí výlučne týkať iba tých, ktorí navštevujú posilňovňu. Zdravé stravovanie je predsa súčasťou každého športu. V tom nám pomáhajú aj doplnky výživy. Proteín (v prášku, ako tyčinka), kĺbová výživa alebo aj iontový nápoj vedia potešiť kohokoľvek, kto to so športom myslí vážne. Nie vždy sa však môžeme trafiť do potrieb športovca, preto je lepšie s ním suplementy konzultovať vopred.

Ešte ste nenašli vhodný darček? Nevadí, eso v rukáve si nechávame na záver. Stále totiž môžete darovať zážitkový darček.

Darujte zážitok

Táto kategória je vhodná pre športovcov akéhokoľvek druhu. Luxusná masáž, vyhliadkový let v balóne alebo lietadle, jazda v športovom aute, rafting – to je len krátky výber. Ak by to nestačilo, stále sú tu na výber aj adrenalínové darčeky. Je pravdou, že že bungee jumping, tandemový zoskok padákom, či let stíhačkou už nie sú pre každého, ale vyznávači adrenalínu a zážitkov si zaiste prídu na svoje.

Vybrať správny darček pre športovca nie je náročné. Aj keď môže byť široká ponuka v konečnom dôsledku problém, stačí iba určiť výšku rozpočtu a oblasť, ktorej sa športovec venuje. Výber tak môže byť o poznanie ľahší.

...

Pri darčeku nezabudite na pekný obal, ktorým môžete o čosi viac vyčariť úsmev na tvári. Potom už len ostáva veriť, že ste trafili správne a radosť z darčeka bude úprimná. 🙂

5/5 - (1 vote)
Redakcia MojaVýživa

Máte tip na ďalší článok? Napíšte nám na info(at)mojavyziva.sk a veľmi radi spracujeme témy, ktoré vás zaujímajú.

  • 1

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *