Kliknite a začnite písať.

Zaujímavosti Zdravá výživa

6 tipov na super hot vianočný darček

Zdieľať
DOPLNKY STRAVY ZADARMO
Omega-3
Vitamín K2
Na kĺby
Ženšen

Kúpiť darček žene je tak jednoduché a chlapovi tak ťažké! Toto už neplatí. Je tu totiž darček, ktorý bude sláviť úspech – chilliomáčka.

Vianoce sú pred dverami. A s nimi tiež každoročné otázka – existuje perfektný darček pod stromček pre mužov? Áno, existuje. A na rozdiel od basy pív si ho môžete objednať až domov. Je to niektorá z chilliomáček od majstrov sveta v tejto disciplíne menom My-Chilli. Prezrite si ponuku a zistíte, že si vyberie naozaj každý.

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop

Prečo práve chilli?

Tých dôvodov je hneď niekoľko. Vezmeme to heslovite:

  • Chilli je zdravé – podporuje krvný obeh, je zodpovedné za tvorbu endorfínov, „hormónov dobrej nálady“ a funguje aj ako afrodiziakum!
  • Chilli je hec – každý chlap si potreboval v živote dokázať, že je chlap. A ktorý hovorí, že nie, ten to robí dodnes. Pre nás je síce najdôležitejšie výborná chuť našich omáčok, ale niektoré z nich dokážu tiež pekne potrápiť. Tie najštipľavejšie nájdete tu.
  • Chilli je spoločenské – košt vín je tiež fajn, ale čo takto pozvať kamarátov na koštovku chilliomáčiek? Máme omáčky na škále od jednej chillipapričky až po päť, takže si kľudne môžete urobiť doma súťaž o najväčšieho chillimastera.

Ako vybrať tú najlepšiu omáčku?

Koľko ľudí, toľko chutí – tak sa to hovorí a je to tiež pravda. Ale s nasledujúcim návodom určite zvládnete trafiť tú pravú omáčku, ktorá pod stromčekom urobí najviac radosti.

1. Šampionky

...

Stávkou na istotu je zvoliť niektorý z výrobkov, ktorý získal ocenenie na niektorých z celosvetových súťaží. Medaila vyhrali napríklad Dulový džem s vianočným korením, Barbecue omáčka so sušenými paradajkami, Cibuľové chutney, Horčiná omáčka s medom, Chlapská horčičná a ďalšie. Kompletný zoznam ocenených omáčok nájdete tu.

2. Na gril

Pre milovníka grilovania a barbecue niektorú z BBQ omáčok. Ako darček sa najlepšie hodí Luxusná Barbecue omáčka s paradajkami San Marzano, kubebovým korením, kokosovým cukrom a Ardbeg whisky – jednou z najviac nadymených single malt whisky na trhu.

3. Do jedla

Ak je Tabasco príliš slabé, poslúži dobre Smoked Buffalo Sauce alebo omáčka z údených paprík Smoked Peppers Hotsauce. Pre milovníka piva vyberte netradičný variant s chmeľom.

...

4. Pre milovníkov ovocných chutí

Omáčky My-Chilli prekvapia netradičnými kombináciami. Tak schválne, mali ste už niekedy chilliomáčku s kiwi a limetkou? Medzi najpopulárnejšie produkty patria tiež Cibuľové chutney alebo Dulový džem s vianočným korením, ktorý si doma na vianočku budete mazať všetci.

5. Do kuchyne

Horčicová omáčka je univerzálnym pomocníkom v kuchyni. V ponuke je hneď v troch variantoch – údená, klasická horčicová medová a verzia pre skutočných chlapov.

6. Pre extrémistov

...

Pre niekoho sú omáčky málo a chuť ide na vedľajšiu koľaj, najdôležitejšia je pálivosť. Pre takýchto zapálených fanúšikov chilli sú určené pyré z tých najpálivejších paprík sveta. Papriky, soľ, troška octu a nič viac!

Nech už vyberiete akúkoľvek omáčku, veríme, že pod stromčekom urobí obdarovanému radosť. Všetky vybrané omáčky môžete dostať v darčekovom balíčku. Vám stačí už len naservírovať pod stromček. A Ježiška máte poriešeného!

Redakcia MojaVýživa

Máte tip na ďalší článok? Napíšte nám na info(at)mojavyziva.sk a veľmi radi spracujeme témy, ktoré vás zaujímajú.

  • 1

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *