Kliknite a začnite písať.

Žlčová kyselina označovaná ako E1000.

  • Škodlivosť: bezpečné
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: nie je

Popis a účinky E1000, Kyselina cholová

Kyselina cholová je primárna žlčová kyselina, je bielou kryštalickou látkou nerozpustnou vo vode (je rozpustná len v alkohole a kyseline octovej). Kyselina cholová (E1000), spolu s chenodeoxycholovou kyselinou, je jednou z dvoch hlavných kyselín produkovaných v pečeni, kde je syntetizovaná z cholesterolu. Tieto dve hlavné žlčové kyseliny sú zhruba rovnakej koncentrácie u všetkých ľudí.

V potravinárskom priemysle sa používa ako potravinárska prídavná látka pod názvom E1000. Používa sa ako liečivo na rozpúšťanie žlčových kameňov. Pri nadmernom užívaní môže E1000 spôsobovať žalúdočné problémy a prekyselenie tela.

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop