Kliknite a začnite písať.

E101a je umelo vyrábané žlté farbivo.

  • Škodlivosť: bezpečné farbivo
  • Živočíšny pôvod: nie
  • Alergén: nie je

Popis a účinky E101a, Riboflavín-5-fosfát

E101a (Riboflavín-5-fosfát) sa radí medzi tzv. „éčka“, čo je hovorový názov pre aditíva, teda prídavné látky ovplyvňujúce vlastnosti potravín – v prípade tejto látky je to predovšetkým farba. Flavínmononukleotid je používaný ako oranžovo-červené potravinárske farbivo, jeho označenie je E101. Nachádza sa v mnohých potravinách pre dojčatá a malé deti, ako sú džemy, mliečne výrobky, cukrovinky a iné sladené produkty. Jeho prijímanie v potrave je bezpečné a v bežnom stravovaní nehrozia človeku žiadne komplikácie.

 

NÁVOD AKO SCHUDNÚŤ
Už sa nepokúšajte schudnúť metódou „pokus-omyl“. Cesta za vysnívanou postavou vedie jedine cez kalorický deficit. Jednoducho musíte viac kalórií zo seba vydať ako prijať. K tomu vám výrazne dopomôžu keto/low carb potraviny v spojitosti so zdravým životným štýlom.
Keto / Low carb manuálAko začaťKoľko potrebujete schudnúť
Chcem schudnúťDo 5 kgDo 10 kgDo 15 kgNad 15 kg
Keto diéta odKetoMixKetoDietChia ShakeNutriFood
Diétne jedláNa raňajkyNa obedNa večeruDezerty - Kokteily
Low carb potravinyCestovinyPečivoKáva a čajRyžaPlackyTortillaSladidláSlanéSladkostiDresingy - BylinkyVíno
Nie každý má čas a chuť si pripravovať nízkosacharidové jedlá sám. V tom prípade si vyberte low carb/keto program u niektorého predajcu krabičkovej diéty. Lacné to nebude, ale pomocou tabletiek na chudnutie neschudnete. Tie totiž majú len podpornú funkciu a samé nič nezmôžu.
Krabičková diéta odZdravé stravovanie
Tabletky na chudnutieHunger BlockereSlimGarsinApetit Stop